سلام خدمت علاقه مندان به بخش بازی و دوست  داران سبک اکشن و بازی های شبیه به مردگان متحرک ، در این پست می پردازیم به معرفی و بررسی بازی Life after .

این بازی از شرکت سازنده چینی به نام Netease برای سیستم عامل های اندروید و آیفون معرفی و در فوریه سال ۲۰۱۹ ارئه شد .

این اپ از لحاظ گرافیکی عالیه وکنترل بازی خیلی راحت ، حالت چند نفره دارد و این موارد برداشت کلی از بازی برای معرفی اولیه می باشد.

شخصی سازی کاراکتری که با آن بازی می کنید :

یکی از قابلیت های این بازی که در ابتدا برای شما از طرف سرور مطرح می شود ، داشتن انواع گزینه های شخصی سازی برای کاراکتان می باشد . حالت مو ، چهره و لباس (تمامی لباس داخل بازی برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت) .

از امکانات جالب دیگر شخصی سازی برای کاراکترتان درون بازی ، می توان به انتخاب یک سگ با نژاد های متفاوت اشاره کرد .

این شخصی سازی برای کاراکترتان را می توان یک مورد موفقیت آمیز برای بازی های مربوط به گوشی دانست ، ولی گزینه ای به نام تغییر رنگ پوست وجود ندارد که از این رو می توان امیدوار بود که در آپدیت های بعدی به آن اضافه شود .

 

 

در قسمت کنترل این بازی دو دکمه برای حمله در دو طرف صفحه وجود دارد که برای جنبه FPS بازی مفید می باشد ، از قابلیت های خیلی شبیه به  بازی محبوب  Pubg دکمه ای برای دسترسی راحت تر به وسایلی که در بازی به دست آورده اید مانند اسلحه و غذا و دارو وجود دارد .منوی تنظیمات برای شما چینش این دکمه های کنترل را به صورت شخصی سازی قرار داده است.

آموزش :

یکی از قابلیت های دیگری که بازی برای شما قرار داده است گزینه آموزش است که از این طریق می توانید از آموزش های درون بازی و چگونگی انجام شدن آن را یاد بگیرید که بازی در ابتدا شما را با اصلیت و مود بازی آشنا می کند اگر حوصله شما برای انجام و یادگیری سر می رود می توانید از آن بگذرید ولی ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما آنرا انجام دهید .

کیفیت :

در قسمت آموزش بازی شما با کیفیت بازی آشنا می شوید که این یکی از مزایای قسمت آموزش برای بازیکنان می باشد.

در این بازی حالت نمایش برای یازیکنا به طوری طراحی شده است که شما می توانید از انجام آن لذت ببرید ، جزئیات در آن به خوبی رعایت شده و این نکته به خوبی به چشم می آید ، با وجود کیفیت بالای تصویر هنوز لگ و تاخیری در اجرای بازی دیده نشده.

گیم پلی :

شما در بازی می توانید گیم پلی خوبی را تجربه و از انجام آن لذت ببرید ، این شرکت توانسته جنبه هایی که بازی ها شما را در آن محدود می کند از بین ببرد و نظر شما را برای لذت بردن از یک بازی نا محدود و لذت بخش جلب کنند .

داخل بازی با استفاده از تابلو های NPC که در نقشه قرار گرفته ، شما می توانید منابعی که داخل بازی را به دست آورید و از این طریق آنها را متعادل کیند .

حالت مولتی پلی یا آنلاین تجربه ای متفاوت از این سبک بازی های است و شما را نسبت به این بازی مشتاق تر می کند .

شما با بازیکنان دیگر وراد بازی می شوید و می تودانید با آنها هم اتاقی شوید یا به قبیله و اتحاد های متفاوت بپیوندید. این بازی به هنگام انجام ماموریت ها به انجام شدن کارها به صورت چند نفره تاکید دارد .

 

 

این بازی یک سیستم تبادل منابع داخل بازی ایجاد کرده است باعث رشد منابغ اقتصادی در بازی می شود ، تنها نکته منفی در گیم پلی این بازی را می توان مدت زمان تغییرات آب وهوایی داانست ، این چرخه آب و هوایی خیلی طولانی می شود.

 

نتیجه :

می توان این چنین گفت : بازی به صورت کلی رتبه بالایی را دریافت می کند ولی از لحاظ گیم پلی ممکن کمی انتقادات منفی دریافت کند که ما باز هم به شما پیشنهاد می کنیم خودتان این بازی رو حتما امتحان کنید و نظراتتون رو در مورد این بازی با ما به اشتراک بزارید.