اینستاگرام اکنون به همه اجازه می دهد لینک ها  را در استوری ها به صورت استیکر به اشتراک بگذارند

اینستاگرام اعلام کرده است که قابلیت به اشتراک گذاری لینک در استوری را به همه کاربران خود گسترش می دهد. این شرکت آزمایش این ویژگی را در ماه ژوئن آغاز کرد و در اواخر آگوست پیوندهای Swipe-up را با آن جایگزین کرد. از آنجایی که مورد دوم فقط برای حساب‌هایی که تأیید شده یا بیش از ۱۰۰۰۰ فالوور دارند در دسترس بود، استیکرهای پیوند به کاربران بیشتری امکان می‌دهد بدون در نظر گرفتن وضعیت تأیید شده حساب‌ها و تعداد فالوور، URLهای خارجی را از طریق Stories به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، استیکرهای پیوند به بینندگان استوری اجازه می‌دهند که به آن پاسخ دهند و با حساب ارتباط برقرار کنند، برخلاف داستان‌های پیوند بالا، که اجازه هیچ گونه تعاملی را نمی‌داد.

چگونه با استیکر لینک به استوری اینستاگرام خود پیوند اضافه کنیم؟

اول  محتوا را در استوری خود ضبط یا آپلود کنید.    ابزار برچسب را از نوار پیمایش بالا انتخاب کنید.    برای افزودن URL مورد نظر خود، روی برچسب “لینک” ضربه بزنید و روی “انجام شد” ضربه بزنید.    اکنون استیکر Link را مانند سایر استیکرها در استوری خود قرار دهید و روی آن ضربه بزنید تا گزینه های رنگی را مشاهده کنید.    پس از اتمام کار با موقعیت و رنگ استیکر، آن را پست کنید.

اینستاگرام می گوید

اینستاگرام می گوید در حال کار روی راه های بیشتری برای اجازه سفارشی سازی استیکرها است. همچنین، توجه داشته باشید که بر خلاف ویژگی پیوند به بالا، جایی که برای باز کردن صفحه وب، استوری را به سمت بالا بکشید، برای بازدید از URL باید روی برچسب پیوند ضربه بزنید.

این شرکت رسانه‌های اجتماعی همچنین گفت که «حساب‌ها و حساب‌های جدیدی که مکرراً مواردی مانند سخنان مشوق نفرت و اطلاعات نادرست را به اشتراک می‌گذارند، یا سایر محتوایی که دستورالعمل‌های انجمن ما را نقض می‌کنند، به برچسب پیوند دسترسی نخواهند داشت.»