ایرپاد جدید Letv Super Earphone Ears Pro از طراحی داخل گوش سیلیکونی بهره می برد و در دو رنگ سفید و مشکی ارائه می شود. به عبارت دیگر ، به نظر می رسد ترکیبی از Apple AirPods Pro و HUAWEI FreeBuds Pro باشد. همچنین از کدک های صوتی HSP ، HFP ، A2DP ، AAC و SBC پشتیبانی می کنند. از آنجا که این برنامه ها دارای کنترل های اشاره لمسی هستند ، کاربران می توانند برای پخش یا مکث آهنگ،فقط یک کلیک کنند ، برای پخش آهنگ بعدی فقط دو ضربه و برای پخش آهنگ قبلی سه ضربه بزنند. این شرکت ادعا می کند که این محصول حداکثر ۴ ساعت دوام باتری ۴۵ میلی آمپری از ایرپاد ها و ۲۴ ساعت شارژ بیشتر از کیف شارژ را ارائه می دهد. در نتیجه ، باتری تا ۲۸ ساعت دوام خواهد داشت . ابعاد ایرپاد ها ۳۳٫۲*۱۹٫۶*۲۳٫۶ میلی متر و وزن هر کدام ۴ گرم است ، در حالی که ابعاد جعبه شارژ ۶۲*۲۲٫۸*۴۶٫۳ میلی متر می‌باشد.

قیمت ایر فون Letv Super Ears Pro

قیمت این ایرپاد تنها ۲۱۸ پوند (۳۳ دلار) می‌باشد و در حال حاضر برای پیش خرید در فروشگاه آنلاین رسمی این شرکت در چین در دسترس هستند.
در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد در دسترس بودن در سطح بین المللی نشده است اما به هر حال ، شک داریم که آنها به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنند یا خیر.

در زیر عکس های بیشتری نمایش داده شده است.