شرکت چینی Anker، ایرپادهای Soundcore Life P3 را معرفی کرد. Soundcore Life P3 ادامه دهنده راه Soundcore Life P2 است که سال گذشته به بازار عرضه شد. هدفون های بی سیم جدید با ویژگی هایی از جمله لغو نویز فعال (Active Noise Cancel) همراه هستند و ۷۹٫۹۹ پوند (۱۲۰ دلار) قیمت دارند که نسبتاً پایین تر از قیمت سایر هدفون های ممتاز با ANC در این بخش است.

Soundcore Life P3 مجهز به شش میکروفون است که قابلیت نویز کنسلیشن را فراهم می‌کند. همچنین دارای حالت های Transport ، Indoor و Outdoor با تنظیمات مختلف حذف صدا است. هدفون ها دو حالت شفافیت را ارائه می دهند که شفافیت جریان صداهای مختلف از مکالمه گرفته تا صدای بلند اتومبیل را تضمین می کند.

علاوه بر این ، ایربادهای Soundcore Life P3 از حالت جدید “Find Your Earbuds” نیز برخوردار هستند. سر و صدایی با شدت بالا تولید می کند که شما را قادر می‌سازد تا ایرباد گم شده خود را پیدا کنید. نظیر این ویژگی‌ها را فقط می‌توانید در ایربادهای اپل پیدا کنید. همچنین میزبان یک حالت Sleep و یک حالت Gaming می‌باشد که تأخیر کم هنگام بازی را تضمین می‌کند.

علاوه بر این ، درایورهای ۱۱ متری کامپوزیت ، علاوه بر لایه های نانو غنی شده ، صداهای مختلف را در همه فرکانس ها شناسایی می‌کنند. قابلیت ضد آب IPX5 نیز در برابر عرق و نشت مواد آسیب زننده، ایرباد ها را محافظت می‌کند.

Soundcore Life P3 با باتری با کیفیت بسیار بالا عرضه می‌شود و هنگامی که قابلیت حذف صدا فعال است ، هر ایرباد با یک بار شارژ می‌تواند حدود هفت ساعت دوام داشته باشد و به تنهایی کار کند. کیف حمل براق که نقش یک کیف شارژ بی سیم را بازی می‌کند ، حدود ۳۰ ساعت پخش را تضمین می‌کند. البته شارژ سیمی از طریق USB-C نیز برای کیف امکان دارد. یک شارژ ده دقیقه ای در حالت شارژ سریع حدود دو ساعت پخش را برای کاربران فراهم می‌کند.

Earbuds Life P3 با دستیار صوتی سیری اپل سازگار است. همچنین انتظار می رود که به زودی از سایر دستیارهای صوتی شناخته شده پشتیبانی کند.

این دستگاه در حال حاضر برای پیش فروش از وب سایت Soundcore‘s UK در دسترس می‌باشد. به احتمال زیاد در ماه جولای با قیمت ۱۲۰ دلار به فروش می‌رسد.