سونی ایربادزهای باکیفیتی را تولید می‌کند و از این نظر شناخته شده است، اما یک نکته منفی در کار این کمپانی وجود دارد که نام مدل‌های خود را خیلی خوب انتخاب نمی‌کند. در حالی که دیگر برندها از نام‌های آسان استفاده می‌کنند، اما سونی نام‌های دشواری که شبیه به شماره و کد محصول هستند را برای محصولات خود در این زمینه برمی‌گزیند. حالا آخرین ایربادز سونی هم که معرفی شده از این قاعده مستثنی نیست و با نام WF-SP800N به بازار عرضه خواهد شد. این محصول دارای قابلیت حذف صدای مزاحم ( Noise Cancelling ) است و برای انجام فعالیت‌های ورزشی مناسب است. انحنایی که روی گوشی‌های این ایربادز ایجاد شده است باعث می‌شود به راحتی درون گوشی قرار بگیرد. استاندارد IP55 که به معنی مقاومت در برابر عرق و پاشیده شدن آب به دستگاه است، از دیگر مشخصات این ایربادز می‌باشد. سونی WF-SP800N در رنگ‌های آبی، مشکی و نارنجی روانه بازار خواهد شد.

 

 

سونی معتقد است این محصول از قابلیت حذف صدای مزاحم دیجیتالی برای کاهش صداهای محیط استفاده می‌کند. قابلیت دیگر Quick Attention می‌باشد که به شما کمک می‌کند با نه داشتن یکی از گوشی‌ها برای چند لحظه صدای چیزی که گوش می‌کنید را کاهش دهید تا متوجه صدای محیط شوید و بعد با برداشتن دست خود صدا به حالت عادی برگردد. کنترل صدای انتباقی نیز به این هدفون این امکان را می‌دهد که متناسب با محیطی که در آن هستید فرآیند حذف صدای مزاحم انجام شود.

عمر باتری دستگاه برای حالت Noise cancellation روشن ۹ ساعت و در حالت خاموش ۱۳ ساعت است. برای حالت با کیس این اعداد به ترتیب ۱۸ و ۲۶ ساعت هستند. قیمت این ایربادز ۲۰۰ دلار خواهد بود.