پیش از رویداد معرفی Unpacked سامسونگ در این هفته، اسنوی لوپ گفت: مشتریانی‌که Galaxy Z Fold3 5G سامسونگ را پیش خرید کنند، یک پکیج رایگان دریافت می‌کنند. این بسته نرم افزاری شامل یک قلم S Pen و یک شارژر با ظرفیت ۲۵ وات است. ما قبلاً شاهد رندرها و تصاویر قاب S Pen بوده‌ایم.


اکنون سوالی که پیش می‌آید این است که آیا در جعبه Z Fold3 5G یک شارژر وجود دارد یا خیر؟ Z Fold3 سامسونگ اولین تاشو گلکسی است که از قلم S پشتیبانی می‌کند. گفته شده است که تاشو دارای یک قلم S مخصوص است که یک نوک جمع شونده دارد تا صفحه نمایش را مخدوش نکند. هر دو Galaxy Fold و Galaxy Z Fold2 دارای صفحه نمایش حساس و شکننده بودند ، اما انتظار می‌رود Z Fold3 به طور قابل توجهی مستحکم‌تر از مدل‌های قبل باشد و در عین حال از ظرافت بیشتری برخوردار باشد.
هفته گذشته شاهد افشای مشخصات ظاهری این گوشی بودیم. Z Fold3 به روز شده، دارای صفحه نمایش دوتایی ۱۲۰ هرتز (داخلی و کاور) است و صفحه داخلی اولین دستگاه سامسونگ خواهد بود که دارای دوربین زیر نمایشگر است. ماژول دوربین پشتی شامل یک سنسور ۴ مگاپیکسلی با پیکسل‌های بزرگ است که از طریق صفحه نمایش قابل مشاهده است. Z Fold3 5G با قیمت ۱۹۰۰ یورو در اروپا شروع می‌شود و ممکن است در اواخر آگوست وارد بازار شود.