رئیس کسب و کار جهانی ZTE، مدیر ارشد و رئیس کسب و کار جهانی، شو فنگ، اخیراً در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که پرچمدار بعدی این شرکت Axon 10s Pro خواهد بود.

او نام این گوشی، برخی ویژگی‌ها و تاریخ عرضه آن را هم به اشتراک گذاشته است.

اکسون ۱۰s پرو جایگزین اکسون ۱۰ پرو خواهد شد. این گوشی از چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ برخوردار خواهد بود و در نتیجه به مودم X55 5G کوآلکام مجهز می باشد.

این تلفن هوشمند قابلیتی خواهد داشت که اجازه می‌دهد اکسون ۱۰s پرو به طرز هوشمندانه ای بین ۴G و ۵G و وای فای دو بانده قابل تعویض باشد. اوایل امسال شاهد گوشی هایی با قابلیت۵جی بودیم و پیشگام همه آنها Axon 10 Pro بود که در کنگره جهانی موبایل یا همان MWC 2020 معرفی خواهد شد. البته این دستگاه تنها محصول ZTE در این رویداد نیست و باید منتظر عضو جدیدی از سری Blade هم باشیم. در این مصاحبه مشخص شد که هدف آن‌ها در سال ۲۰۲۰ معرفی حداکثر ۱۰ گوشی ۵G در بازارهای مختلف است. معاون ارشد ZTE می‌گوید هدف آن‌ها در عصر ۵G بازگشت به سطح بالای بازار موبایل خواهد بود.

آن‌ها بر این باورند که دانش و سرمایه‌گذاری‌شان در حوزه ۵G می‌تواند به این شرکت در رسیدن به این هدف کمک کند.
مشخصات دیگری که به تازگی درباره این گوشی فاش شده است از این قرار است که شامل آخرین ورژن رم LPDDR5 و UFS 3.0 حافظه داخلی و قابلیت اتصال به وای فای ۶ و می‌تواند بصورت خودکار بین وای فای و اینترنت ۵G روی اینترنت قوی تر سوییچ شود.