اپل در حال توسعه دو گوشی هوشمند تاشو!

به گزارش Business Korea ، اپل در حال توسعه دو گوشی هوشمند تاشو است که انتظار می رود در سال ۲۰۲۳ وارد بازار شوند.

 

به نظر می رسد که اپل مسیری را که سامسونگ باز کرده است دنبال می کند: اطلاعاتی وجود دارد که نسخه های قدیمی Galaxy Z Fold و Galaxy Z Flip در حال آماده شدن برای انتشار هستند. صفحه نمایش تاشو می تواند تا ۷٫۵ اینچ باشد. هنوز مشخص نیست که آیا اپل دو مدل عرضه میکند یا نه. انتظار می رود که طراحی قسمت لولای گوشی های هوشمند اپل از تلفن های سامسونگ پیشرفته تر باشد.

۲۰۲۳

مینگ چی کو تحلیلگر بین المللی Tianfeng قبلاً اعلام کرده بود که در سال ۲۰۲۳ یک آیفون تاشو با صفحه نمایش ۸ اینچی OLED QHD+ عرضه خواهد کرد. وی تخمین می زند که در سال ۲۰۲۳ ، میزان عرضه آیفون های تاشو بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون دستگاه خواهد بود.

مینگ چی کو معتقد است بازار گوشی های تاشو به میدان رقبات جدیدی برای کمپانی های بزرگ تلفن همراه تبدیل شده است و انتظار می رود که گوشی های تاشو جایگزین گوشی های فعلی در بازار خواهد شد. پیش بینی می شود که تحویل  گوشی های تاشو در بازار جهانی در سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ به ترتیب تقریباً ۷٫۵ و ۱۷ میلیون باشد.

۳۳ درصد

بالاترین میزان هم برای گوشی های هوشمند سامسونگ قرار می گیرد.

اپل ، طبق معمول ، عجله ای ندارد ، اما همانطور که در عملکرد نسبت به فناوری  ۵G نشان داد. این شرکت آخرین نفری بود که وارد بازار ۵G شد ، اما امسال حدود ۳۳ درصد از بازار را اشغال می کند و رهبر آن می شود.

در این گزارش آمده است…

علاوه بر این ، در این گزارش آمده است که اپل وارد مرحله آزمایش دستگاه های دارای صفحه نمایش تاشو می‌شود. گفته می‌شود سامسونگ تأمین کننده فناوری این نمایشگر است، همچنین لولاهای مورد استفاده در آیفون یا آیپد تاشو اپل از New Nikko تهیه می شوند. فاکسکان وظیفه مونتاژ این دستگاه پیچیده را بر عهده خواهد داشت و برای شرکت نیکو، ساخت لولاها امری آشنا است. به هر حال ، این شرکت با اپل در گذشته نیز کار کرده تا لولاهای MacBooks را تولید کند.