اپل واچ

AppleInsider  توسط مخاطبان خود پشتیبانی می شود و هنگام خرید از طریق پیوندهای ما ممکن است کمیسیون دریافت کند. این مشارکت های وابسته بر محتوای تحریریه ما تأثیر نمی گذارد.مراحل پیش خرید اپل واچ سری۷ در حال آماده شدن برای ارسال به مصرف کنندگان است ، اما هنوز حداقل تحویل تا تاریخ ۱۵ اکتبر در خیابان وجود دارد.

پیش خرید

فرایند پیش خرید اپل واچ سری۷ از الگوی آشنای دیگر محصولات اپل پیروی کرد و از روز جمعه از طریق وب سایت اپل با عجله سفارشات آغاز شد. با توجه به اینکه انتظار می رود اپل واچ تا ۱۵ اکتبر در دستان مشتریان باشد ، به طور طبیعی پیشرفت هایی در انجام خریدها صورت می گیرد.

اپل واچ سری۷ دارای صفحه نمایش شبکیه چشم همیشه روشن با مساحت صفحه نمایش تقریباً ۲۰ درصد بیشتر از سری ۶ و مقاوم ترین کریستال جلویی در اپل واچ است.

آماده برای ارسال

به گزارش ۹to5Mac ، تعدادی از سفارشات اولیه برای مدل جدید اپل واچ از “پردازش” به “آماده شدن برای ارسال” در ردیابی فروشگاه آنلاین اپل شروع به تغییر کرده است. در همان لیستها همچنان آمده است که طبق انتظار ، این سفارش در روز جمعه ۱۵ اکتبر وارد می شود. اما هنوز حداقل تحویل قبل از تاریخ ۱۵ اکتبر در خیابان وجود دارد.

وقوع تحویل

اپل با شرکای حمل و نقل خود تلاش می کند تا تاریخ انتشار را با جلوگیری از وقوع تحویل زودهنگام حفظ کند. در حالی که گاهی اوقات تحویل زودهنگام اتفاق می افتد ، اکثر قریب به اتفاق پیش خریدها با ورود به خیابان به موقع یا دیرتر ، نه قبل از آن ، انجام می شود.

سر و صدا برای سفارشات ، طبق معمول اپل ، فشرده بود ، و تاریخ ورود برخی از انواع تنها در چند دقیقه پس از در دسترس بودن لغزید. برای برخی از مدل ها ، پیش سفارشات جدید در اوایل ماه نوامبر انجام می شود.