مشکلات اپل واچ های جدید

طبق گزارش جدیدی که از منابع افشاگر منتشر شده است، اپل به یک سری مشکلات در تولید اپل واچ های جدید بر خورده است. از این رو احتمالا دارد که این سری از اپل واچ سری ۷  کمی با تاخیر روانه بازار بشوند. و ممکن است زمان بندی برنامه ریزی شده را زیر پا بگذارند. 

دلیل پشت پرده این تاخیر در عرضه صفحه نمایش این ساعت است. چون صفحه نمایش این ساعت بزرگ تر است. کارشناس ها گمان می کنند که صفحه نمایش بزرگ به همراه چند علت دیگر زمان عرضه این ساعت هوشند را به تاخیر خواهد انداخت. 

مشخصات اپل واچ سری ۷

بنابر اخبار درز کرده اپل واچ سری ۷ با صفحه نمایش بزرگتر نسبت به نسل های قبل خود عرضه خواهد شد. همچنین طبق رندر های درز کرده کارشناس ها گمان می کنند که طراحی اپل واچ سری ۷ مانند آیفون های سری ۱۲ تخت خواهد بود. از این رو ما شاهد طراحی جدید اپل واچ ها خواهیم بود که آن ها را زیباتر خواهد کرد. 

علاوه بر این اپل واچ های سری ۷ در رنگ های جدید اپل عرضه خواهد شد. رنگ هایی مانند قرمز، سبز و آبی. 

اپل واچ
اپل واچ

در مجموع…

اپل واچ سری ۷ به عنوان مدل جدیدتر اپل واچ ۶، به احتمال زیاد با تعدادی از امکانات جدید وارد بازار می‌شود تا همچنان جایگاه خود به عنوان بهترین ساعت هوشمند جهان را تثبیت کند. از این قابلیت‌های جدید می‌توان به سنسور سلامت جدید، نمایشگر بهتر و عمر باتری بیشتر نام برد. علاوه بر این در بخش نرم‌افزاری نیز به طور قطع شاهد واچ او اس ۸ به عنوان سیستم عامل اپل واچ سری هفت خواهیم بود.

در مجموع باید منتظر باشیم تا ببینیم که هفته آینده اپل در رویداد خود این ساعت های هوشمند را در کنار آیفون های سری ۱۳ معرفی خواهد کرد؟ یا ممکن است معرفی کند و تاریخ عرضه را دیر تر از زمان معمول اعلام کند؟ 

نظر شما درباره این سری از اپل واچ ها چیست؟ به نظر شما در این سری شاهد تغییر چشم گیری و نوآوری جدیدی در آن ها خواهیم بود یا خیر؟