اپل اینسایدر

کنفرانس اپل طبق گزارش مسئول بخش محیط زیست اپل تصویر پروفایل تویبتر خود را تغییر داده. در پشت این تصویر ما تجهیزات فیلم برداری را مشاهده می کنیم و این موضوع حاکی از آن است که اپل در حال ضبط رویداد بعدی خود است.

همچنین طبق این تصویر می توانیم پیش بینی کنیم که در این رویداد هم شاهد سخنرانی مسئول محیط زیست اپل خواهیم بود و باید منتظر باشیم تا ببینیم این بار اپل در راستای سیاست های دوستدار محیط زیست خود چه تصمیمی خواهد گرفت؟ سال گذشته همین موقع بود که سخنران بخش محیط زیست  کنفرانس اپل خبر حذف شارژر از جعبه های آیفون را برای حمایت از محیط زیست داد و بعد از آن نیز سایر شرکت ها به این سیاست روی آوردند و آن راه پیاده سازی کردند.

معرفی اپل

طبق پیش بینی ها در این رویداد ما شاهد معرفی اپل های سری بعدی که احتمالا آیفون ۱۲S یا ۱۳ نام خواهند گرفت خواهیم بود. همچنین کارشناس ها طبق تصاویر و اخبار درز کرده پیش بینی می کنند که در کنفرانس اپل از آیپد مینی ۶ با طراحی جدید و آیپد ۹ با پردازنده A13 Bionic و طراحی همیشگی رونمایی خواهد کرد.

رونمایی اپل

علاوه بر این در  رویداد  کنفرانس اپل شاهد اپل واچ های سری ۷ که مانند آیفون ۱۲ طراحی تخت خواهند داشت نیز خواهیم بود. علاوه بر این رونمایی اپل از ایرپاد پرو نسل جدید  خود ارائه خواهد کرد. همچنین احتمال کمی هم وجود دارد که اپل در این رویداد از مک بوک های جدید خود رونمایی کند که طراحی متفاوتی با نسل های قبل خواهند داشت و از پردازنده M1X یا شاید هم M2 بهره خواهند برد.

به نظر شما اپل این بار چه چیزی را از بسته بندی خود حذف خواهد کرد؟ یا این بار شاهد تغییر بسته بندی اپل خواهیم بود؟