مدلهای جدید آیفون ۱۳

همانطور که برخی از کاربران گزارش کرده اند ، مدلهای جدید آیفون ۱۳ با ویژگی Unlock with Apple Watch که با iOS 14.5 معرفی شده است مشکل دارند. اپل از این مشکل آگاه است و iOS 15.1 بتا ۲ قبلاً حاوی راه حلی برای آن است.

در حال حاضر اپل توصیه می کند که هنگام منتظر نسخه ۱۵٫۱ ، این ویژگی را غیرفعال کرده و از قفل رمز عبور استفاده کنید. متأسفانه هنوز مشخص نیست چه زمانی از بتا فارغ التحصیل می شود. به خصوص که رفع این مشکل نیاز به watchOS 8.1 دارد که بر روی Watch شما اجرا می شود و در حال حاضر در بتا ۱ قرار دارد.

  • نسخه جدید ios

iOS 15.1 SharePlay را فعال می کند ، که در iOS 15 بتا ۶ غیرفعال بود (در iPadOS ، tvOS و macOS نیز). SharePlay راهی است برای تماشای از راه دور و گوش دادن به محتوای پخش شده با دوستان خود – بازی را همزمان می کند و همچنین یک تماس تصویری گروهی را اجرا می کند تا گروه بتواند چت کند.

نسخه جدید سیستم عامل همچنین شامل یک ویژگی مهم دیگر برای وضعیت فعلی است-به شما امکان می دهد کارت واکسیناسیون COVID-19 خود را به برنامه Apple Wallet اضافه کنید.

  • به روز رسانی

iOS 15 که در ماه ژوئن در رویداد WWDC اپل اعلام شد و اواخر پاییز امسال معرفی شد ، یکی از افزاینده ترین به روز رسانی های سیستم عامل در چند وقت اخیر است. یکی از موارد افزودنی قابل توجه SharePlay است که به شما امکان می دهد از طریق پلتفرم های جریان با دوستان از طریق FaceTime به محتوای پخش شده گوش دهید و به آن گوش دهید. با این حال به نظر می رسد این قابلیت هنگامی که iOS 15 در اواخر پاییز برای عموم عرضه می شود در دسترس نخواهد بود زیرا اپل این خبر را در یک پست وبلاگ در پورتال توسعه دهنده خود تأیید کرد.