طبق گزارش ها، اپل اخیرا هدفون های جدید بی‌سیم خود را با نام Airpods Pro عرضه کرده است با این حال بنظر می‌رسد که این غول فناوری قرار است نسخه جدیدی از Airpods Pro را به بازار عرضه کند. احتمالا مدل های آینده Airpods pro همان است که این نشریه قبلا با عنوان Airpods Pro Light نامگذاری کرده بود. به این معنی است که این هندزفری قیمت کمتری نسبت به Airpods pro موجود در بازار دارند.

با این وجود، هیچ اطلاعاتی درباره مشخصات و ویژگی های AirPods Pro Lite در دسترس نیست. در ادامه این گزارش ادعا می شود که تولید برای همین محصول احتمالاً تا پایان Q2 2020 یا بعد از آن، با توجه به شرایط فعلی در چین به دلیل شیوع ویروس کرونا آغاز می شود. ما مطمئن نیستیم که این شرکت هندزفری های آینده را Airpods pro Light بنامد ، منظور کلی این گزارش این است که یک نوع مقرون به صرفه از Apple Airpods pro را با طراحی و کیفیت صدای مشابه راه اندازی می‌شود اما بدون بعد فعال صدا خواهد بود.

در حال حاضر، اطلاعات زیادی درباره این محصول آینده منتشر نشده است اما اگر این گزارش صحیح باشد، انتظار داریم در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه بدانیم.