مطابق آخرین گزارش از مینگ چی کو تحلیلگر بین المللی TF، اپل شش محصول جدید را در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد کرد که با استفاده از نمایشگرهای مینی LED بوده و شامل iPad و Mac است. طبق گفته های این کمپانی، قرار است اواخر امسال iPad Mini با نمایشگرهای mini LED در بازار عرضه شود. فن آوری مینی LED اندازه چراغهای جلوی LED را کاهش می دهد و بنابراین نور زمینه بهتر، روشنایی بهتر و سطح سیاه بهتری را ارائه می دهد.

اپل از یک تکنولوژی یکسان برای آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی و آیپد ۱۰.۲ اینچ و مینی آیپد ۷.۹ اینچی خود استفاده می‌کند. همین گزارش برای اولین بار نشان می دهد که این شرکت قصد دارد یک ۱۴٫۱MacBook Pro اینچی را راه اندازی کند و این مک بوک ۱۴٫۱ اینچی در کنار مک بوک ۱۶ اینچی به فروش خواهد رسید.
هنوز جدول زمانی دقیقی برای عرضه سایر محصولات مشخص نشده است.

احتمال دارد که نسخه مینی LEDا ۱۲٫۹ اینچی آیپد پرو در پاییز سال ۲۰۲۰ راه اندازی شود. همچنین اپل شایعه شده است که از دو مدل جدیدiPad Pro یکی با ۱۱ اینچ و دیگری با صفحه نمایش ۱۲٫۹ اینچی رونمایی می کند. با این حال، این مدل ها دارای نمایشگرهای مینی LED نیستند اما مشخصات دوربین به روز شده را دارند. به نظر می‌رسد mini LED یک فناوری انتقالی برای میکرو LED آینده است . با این حال، گفته می شود که ما نمایشگرهای میکرو LED در تلفن هوشمند را تا سال ۲۰۲۳ مشاهده نخواهیم کرد. قبل از میکرو LED، از نمایشگرهای مینی LED در برخی از دستگاه های Apple استفاده می شود.