اپل در رویداد اکتبر خود، میان بسیاری از موارد دیگر، سه رنگ جدید برای اسپیکر هوشمند هوم پاد مینی خود، یعنی زرد، نارنجی و آبی را معرفی کرد. می‌توانید آنها را در زیر ببینید.

اپل

رنگ‌های جدید هوم پاد مینی در کشورهای ایالات متحده آمریکا، استرالیا، اتریش، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، نیوزلند، اسپانیا، تایوان و انگلستان در دسترس خواهند بود.

 

قیمت

 

اسپیکرهای رنگی جدید واقعاً تفاوتی با نسخه های خاکستری و مشکی خود در قسمت سخت افزار و همچنین قیمت ندارند، قیمت هر کدام برابر با ۹۹ دلار است. رنگ های جدید با این حال با جدیدترین نرم افزاری که اپل برای دارندگان هوم پاد در دسترس قرار داده است عرضه می شوند.

 

ویژگی های جدید

 

ویژگی های جدید عبارتند ازست شدن با تم‌های رنگی متنوع محیط کار و اتاق شما وهمچنین مثل گذشته امکاناتی مانند صدای رسا و شفاف، پشتیبانی قدرتمند از Siri و کنترل ساده و ایمن خانه‌های هوشمند را برای کاربران ارائه می‌دهد.

 

برای کمک بیشتر Siri در Apple Music، این شرکت تعداد زیادی لیست پخش جدید ارایه کرده است که می توانید از Siri برای پیدا کردن موسیقی مناسب روحیه خود استفاده کنید. لیست های پخش شامل موضوعاتی برای مهمانی های شام، اسنوبورد، یوگا و موارد دیگر است.

 

دیگر ویژگی ها

 

امکان کاهش سطح باس نیز برای جلوگیری از مزاحمت همسایگان اضافه شده است، و همچنین می توانید Apple TV را روشن کرده و هوم پاد خود را با استفاده از آن کنترل کنید. اپل این اطمینان ر داده است که این محصول در حالی این خدمات را در اختیار طرفداران خود می‌گذارد که از حریم خصوصی آن‌ها نیز به خوبی محافظت می‌کند!

 

البته این نکته را هم باید بگوییم که هوم پاد مینی با اشتراک voice plan که اپل تدارک دیده و تنها با ۵ دلار می شود از آن استفاده کرد و در آن بر روی صدا و کیفیت در برنامه‌ی Apple Music تمرکز کرده، کاملا هماهنگ است و به خوبی کار می‌کند.

 

منبع:

https://www.gsmarena.com/new_homepod_mini_colors_are_now_available_for_instore_pickup-news-51668.php