ظاهر جدید اپل‌واچ۷

 اپل واچ ۷ طبق گفته‌ها و افشاگری‌های مارک گارمن، تمرکز کمپانی، برای سری هفتم، روی بزرگ‌تر کردن صفحه‌نمایش ساعت بوده است. صفحه‌نمایش سری هفتم، علاوه بر بزرگ‌تر شدن، لبهنوز یک ماه تا ورود   به بازار مانده است. بنابر توضیحاتی که گارمن، از اپل‌واچ جدید، داده است؛ انتظارات ما از این محصول، پیش از ورود آن به بازار شکل گرفته است.ه‌های تخت هم دارد. همانطور که می‌بینید، با همین چند جمله ساده، حتی قبل از ورود به بازار، ما تصوری از ساعت Apple Watch Series 7 داریم.

Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7

 

سنسورهای بهداشتی در اپل‌واچ۷

گارمن، در جواب سؤالاتی که درباره سنسور‌های جدید پرسیده شده، گفته است که برای امسال انتظار ایجاد سنسور جدید را نداشته باشیم. اپل واچ ۷، تنها تفاوت ظاهری با نسخه‌های قبلی دارد. تمرکز تهیه‌کننده این ساعت، امسال بر روی ارتقای کیفیت صفحه نمایش بوده است.

با این حال، اخبار مارک گارمن، طرفداران اپل‌واچ را ‌ خیلی هم ناامید نکرده است. بنا بر آگهی که گارمن منتشر کرده بود، سال آینده یک سنسور بهداشتی به ساعت اپل‌واچ اضافه می‌شود. احتمالا این سنسور بهداشتی، برحسب دمای بدن کار بکند.

تفاوت اپل‌واچ سری ۶ با سری ۷

کم‌کم به زمان عرضه Apple Watch Series 7، نزدیک می‌شویم. شایعات و صحبت‌های زیادی درمورد ویژگی‌های جدید این محصول هست. سال گذشته، کمپانی اپل‌واچ، تمام تمرکزش را بر روی ارتقا ویژگی‌های بهداشتی گذاشته بود.

در نسخه سال قبل، ما شاهد اضافه شدن سنسور اندازه‌گیری اکسیژن خون بودیم. با این حال، سال گذشته، در طراحی اپل واچ، تغییر چشم‌گیری را تجربه نکردیم. راهی که کمپانی اپل واچ برای امسال در پیش گرفته است، با سال قبل کمی فرق دارد.

تمرکز این کمپانی، امسال بر روی ایجاد طراحی جدید بود. همانطور که بالاتر اشاره کردیم، گارمن، گفته است که اپل واچ ۷ با صفحه نمایشی با لبه‌های تخت و بزرگ‌تر از سری‌های قبلی، وارد بازار خواهد شد.

گارمن همچنین، گفته است که اپل‌واچ در سال آینده اقدام به اضافه کردن سنسور بهداشتی برای اندازه‌گیری دمای بدن، خواهد کرد ولی برای سری هفتم، انتظار آن را نداشته باشیم.

ویژگی‌های صفحه‌نمایش جدید اپل‌واچ

در ادامه آگهی، گارمن وجود صفحه‌نمایش در سایزهای مختلف را تأیید میکند. طی ماه‌های گذشته، تعداد زیادی افشاگری در مورد صفحه‌نمایش Apple Watch Series 7، اتفاق افتاد.گارمن هم با اطلاع دادن اینکه اپل‌واچ سری ۷، در دو سایز ۴۱ و ۴۵، موجود خواهد بود، همان افشاگری‌ها را تکرار کرده و احتمال صحیح بودن آن‌ها را بالاتر برده است‌.

در یک سال گذشته، این کمپانی مشغول امتحان کردن انواع صفحه‌نمایش، برای ارتقای اندازه و کیفیت نمایشگر اپل‌واچ جدید بوده است. و در این بین از انواع صفحه نمایش موجود در بازار، استفاده کرده است.

بزرگ‌تر شدن نمایشگر در اپل‌واچ۷

در تاریخ تغیرات اپل‌واچ، تغیر اندازه بسیار نادر است. اپل‌واچ پیش از این تنها در اپل‌واچ سری چهارم، دست به تغییر اندازه زده بود. بعد از بزرگ‌تر شدن اندازه نمایشگر، در سری چهارم، اپل‌واچ در دو سایز ۴۰ و ۴۴ میلیمتری ارائه می‌شد.

با تغییر طراحی در Apple Watch Series 7، حالا امکان دسترسی به صفحه‌نمایش با سایز ۴۱ و ۴۵ میلی‌متر هم وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که اپل‌واچ، این ساعت‌ها را با انواع صفحه‌نمایش، ارائه می‌دهد.

زمان عرضه اپل‌واچ۷

خبر دقیقی از زمان عرضه Apple Watch Series 7، در دسترس نیست. با این حال، احتمالاً اپل‌واچ سری هفت، هم‌زمان با آیفون ۱۳، وارد بازار جهانی بشود.