تازه‌ترین اپلیکیشن آفیس از کمپانی مایکروسافت سرانجام پس از سه ماه دوره اجرای آزمایشی حالا به طور رسمی در دسترس همه کاربران اندروید قرار گرفته است. البته این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای کاربران گوشی‌های همراه منتشر شده و نسخه مخصوص تبلت آن در دسترس قرار نگرفته است.

این اپلیکیشن جدید آفیس مجموعه آفیس اصلی مایکروسافت را یکجا ارائه می‌دهد. بدین ترتیب دیگر مجبور نیستید هرکدام از اپلیکیشن‌ها را به طور جداگانه دریافت و روی گوشی خود نصب کنید. حالا ورد، اکسل و پاورپورینت محبوب همگی یکجا در آفیس در دسترستان قرار دارند.

حجم دانلود این اپلیکیشن ۹۰ مگابایت و حجم اشغالی دستگاه توسط آن ۴۰۰ مگابایت است که با دریافت و نصب آن می‌توانید به طور مستقیم به ورد، اکسل ئ پاورپوینت دسترسی پیدا کنید. همچنین در کنار این موارد Office Lens وجود دارد که اسناد را اسکن می‌کند و به کمک OneNote هم می‌توانید یادداشت برداری کنید.

اپلیکیشن-پاساژ علاالدین-گوشی-خرید گوشی

مایکروسافت بهترین بسته آفیس ممکن را به طور رایگان در اختیار دستگاه‌های اندرویدی قرار داده است. این بسته از هر بسته مشابه دیگری کامل‌تر با عملکردهای بیشتر است. در این اپلیکیشن می‌توانید سند جدید، صفحه گسترده، فایل ارائه پاورپوینت، یادداشت ایجاد کنید؛ اسناد را اسکن کنید، یا حتی یک فایل با فرمت PDF را به تصویر یا سند PDF تبدیل کنید. همه این اپلیکیشن‌ها با OneDrive یا SharePoint ادغام شده‌اند و از ذخیره در فضای ابری پشتیبانی می‌کنند.

بسته اپلیکیشنی مایکروسافت آفیس برای گوشی‌های مجهز به نرم افزار اندروید ۶٫۰ و بالاتر که حداقل ۱ گیگابایت رم و بیش از ۴۰۰ مگابایت فضای ذخیره دارند قابل استفاده است. برخی از مزایا و موارد استفاده از آن به شرح زیر است:

  • این اپلیکیشن‌ها محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین اپلیکیشن‌ها برای کار با اسناد، صفحه‌های گسترده و ارائه‌ها هستند که همگی در قالب یک بسته ادغام شده است.
  • با دیگران در زمان واقعی می‌توانید اسناد آفیس را ایجاد و ویرایش کنید.
  • با استفاده از نمونه‌های پیش فرض و آماده در این اپلیکیشن‌ها رزومه، بودجه، ارائه و سایر اسناد موردنظرتان را تهیه و تدوین کنید.
  • به آسانی فایل‌های اسناد ورد، اکسل و پاور پوینت خود را در دستگاهتان ذخیره کنید و به راحتی به آن به کمک فضای ذخیره ابری و شخصی خود دسترسی داشته باشید.