در چند سال اخیر اوپو در زمینه تولید شارژر‌های با سرعت بالا، حرف زیادی برای گفتن داشته و همواره پیشگام بوده است، امروز هم از شارژر سریعی با سرعت شارژ فوق‌العاده ۱۲۵ واتی رونمایی کرده است. علاوه بر این محصول از شارژ سریع بی سیم ۶۵ واتی AirVOOC ، شارژر سریع ۵۰ واتی و شارژر سریع ۱۱۰ واتی نیز رونمایی شده است.

به گفته کمپانی اوپو، شارژر ۱۲۵ واتی می‌تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت را در مدت زمان ۵ دقیقه تا ۴۱ درصد شارژ کند. مدت زمان شارژ ۱۰۰ درصد برای همین باتری هم ۲۰ دقیقه خواهد بود. ملاحضات امنیتی نیز در این شارژر به خوبی رعایت شده است و کاملا ایمن می‌تواند فرآیند شارژ باتری را انجام دهد.

شارژ بی سیم ۶۵ واتی هم می‌تواند باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت را در مدت زمان ۳۰ دقیقه به طور کامل شارژ کند. البته تولید انبوه این شارژر هنوز آغاز نشده است و علت آن هم نبود هیچگونه گوشی اوپو است که ا این قابلیت پشتیبانی کند. زیر این شارژر یک فن خنک کننده است که از افزایش دما جلوگیری می‌کند.

 

اوپو-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

 

شارژر ۵۰ واتی معرفی شده هم از طراحی فوق العاده کوچکی برخوردار است و به اندازه یک مودم همراه ۴G می‌باشد. درواقع جیبی بودن این شارژر امتیاز ویژه آن محسوب می‌شود. شارژر ۱۱۰ واتی هم از چنین قابلیتی برخوردار است.