اولین تصاویر رندر رسمی منتسب به گوشی جدید گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ لایت در فضای وب منتشر شده است و به نظر می‌رسد که بیش از پیش به تاریخ رونمایی از این دو گوشی سامسونگ نزدیک می‌شویم.

از ابتدای هفته گذشته شاهد انتشار شایعه‌هایی درباره دو گوشی سامسونگ Galaxy A81 و Galaxy A91 بودیم که به نظر می‌رسد قرار است با توجه به کشور دریافت کننده، تحت عنوان گلکسی اس ۱۰ لایت و گلکسی نوت ۱۰ لایت معرفی شوند. حالا هم خبرگزاری AndroidHeadlines تصویر رندر جدیدی از این دو گوشی سامسونگ منتشر کرده است.

هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

دو گوشی جدید سامسونگ اس ۱۰ لایت و نوت ۱۰ لایت در اولین نگاه بسیار به یکدیگر شبیه به نظر می‌رسند. هر دو گوشی پیش رو به ناچ در میانه عرض پنل جلو مجهز شده‌اند در حالی که اس ۱۰ از طراحی ناچ متفاوتی بهره می‌برد. از طرفی خبرگزاری منتشرکننده این تصویر به برخی تفاوت‌ها در طراحی اس ۱۰ لایت و نوت ۱۰ لایت اشاره کرده است. اگر به طور دقیق به تصویر توجه کنید، متوجه می‌شوید که حاشیه در گوشی سامسونگ نوت ۱۰ لایت بسیار باریک‌تر به نظر می‌رسد. علاوه بر این، بلندگوها هم متفاوت دیده می‌شوند. البته انتظار می‌رود که تفاوت اصلی میان اس ۱۰ لایت و نوت ۱۰ لایت در پشتیبانی نسخه نوت از قلم استایلوس باشد.

هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
هواوی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

هنوز هیچ خبری درباره تاریخ دقیق رونمایی، عرضه و قیمت فروش دو گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت و اس ۱۰ لایت از سوی سازنده به طور رسمی تأیید نشده است. برخی گزارش‌ها به ۲۲ مارس (۳ فرودین ۹۹) برای تاریخ رونمایی اشاره دارند اما بعید به نظر می‌رسد که سامسونگ سه ماه دیگر هم بخواهد این گوشی‌ها را در نوبت معرفی نگه دارد. باید به این نکته هم اشاره کنیم که مجوزهایی نظیر بلوتوث برای این دو گوشی صادر شده است که نشان می‌دهد احتمالا پیش از رونمایی سامسونگ از سری گلکسی اس ۱۱ در فوریه سال آینده شاهد عرضه این دو گوشی جدید خواهیم بود.