تقریبا یک ماه از عرضه سری گوشی‌های هوشمند Mi 10 برند شیائومی می‌گذرد. حالا گمانه زنی شده که این برند چینی قصد دارد در آینده نزدیک یک مدل دیگر را هم به این خانواده اضافه کند. بر اساس گزارش‌هایی که کاربر Digital Chat Station روی پلتفرم اجتماعی Weibo منتشر کرده است، گوشی جدید شیائومی به نام Mi 10S در نیمه دوم امسال معرفی می‌شود. از طرفی هم این گوشی در صورتی معرفی می‌شود که همه چیز طبق برنامه قبلی پیش برود. علاوه بر این، گزارش اخیر مدعی شده است که گوشی جدید خانواده Mi 10S پس از عرضه سری MIX معرفی خواهد شد. خانواده گوشی‌های MIX معمولا در سپتامبر یا اکتبر معرفی می‌شوند و بدین ترتیب گوشی جدید خانواده Mi 10 ممکن است در نوامبر تا دسامبر رونمایی شود.

این اولین بار است که خبری درباره گوشی جدید شیائومی به نام Mi 10S منتشر می‌شود. از طرفی هم مدت‌ها پیش بود که شیائومی یک گوشی هوشمند خود را با پسوند S روانه بازار کرد. درواقع آخرین گوشی این برند که با پسوند S معرفی شد، گوشی هوشمند Mi 5S بود که سپتامبر سال ۲۰۱۶ به بازار راه پیدا کرد.

شیائومی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

تحلیل گران می‌گویند اگر گوشی شیائومی Mi 10S واقعا وجود داشته باشد، احتمالا باید کمی کشیده‌تر از نسخه استاندارد Mi 10 باشد. همچنین پیش بینی شده است که Mi 10S به پردازنده داخلی کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ مجهز می‌شود و همچنان مسیر سطح بالای خانواده را دنبال می‌کند.

همچنین روند توسعه پرچمداران ۲۰۲۰ شیائومی با رونمایی از گوشی جدید Mi 10S پایان نمی‌پذیرد. در همین راستا گزارش شده پروژه پرچمدار سطح بالای Mi MIX Alpha مجهز به اسنپدراگون ۸۶۵ هم کلید خورده است. نسل قبلی Mi MIX Alpha مجهز به اسنپدراگون ۸۵۵ معرفی شد. این گوشی همچنین از ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد و به باتری ۴۰۵۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۴۰ واتی مجهز شده است. گوشی Mi MIX Alpha اسنپدراگون ۸۵۵ همچنین هنوز روانه بازار هم نشده است. به همین خاطر این موضوع که پروژه نسل جدید آن با اسنپدراگون ۸۶۵ کلید خورده، کمی تعجب برانگیز است.

شیائومی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین