پرچمدار سامسونگ

تاکنون اخبار متفاوتی از پرچم دار نسل بعدی سامسونگ به گوش رسیده است. اما هنوز برای تصمیم گیری درباره این گوشی خیلی زود است. سامسونگ طبق عادت هر ساله اواخر پاییز و اوایل زمستان از گوشی های جدید سری S22 خود رونمایی میکند. ما هم امسال منتظر پرچم دار بعدی سامسونگ یعنی S22 هستیم. 

بنچمارک

طبق اخباری که تاکنون از این گوشی منتشر شده است، ما حدس می زنیم این گوشی در دو نسخه با پردازنده های Snapdragon 898 5G کوالکام و Exynos 2200 سامسونگ عرضه شود. گرچه خبر ها حاکی از آن است که بنچ مارک اگزینوس ۲۲۰۰ کمی پایین تر از رقبای پرچم دار خود است. اما هنوز هیچ چیز به طور دقیق معلوم نیست. علاوه بر این احتمالا ساموسونگ سری ‌S22 را در سه مدل عادی، پلاس و اولترا عرضه خواهد کرد. 

سری S22

رندر های درز کرده

همچنین طبق برخی رندر های درز کرده، این دستگاه رد رنگ های متفاوتی عرضه خواهد شد و ماژول دوربین بزرگی خواهد داشت. علاوه بر این طبق اخباری که از دوربین S22 منتشر شده، احتمالا سامسونگ در این گوشی از سنسور ایزوسل HP1 خود استفاده خواهد کرد و دوربین اصلی آن ۱۰۸ مگاپیکسلی خواهد بود.

شایعات سامسونگ

علاوه بر این طبق برخی شایعات، سامسونگ این گوشی را با قلم عرضه خواهد کرد و محفظه نگه داری قلم هم درون دستگاه طراحی شده است. این خبر خوبی برای طرفداران نوت سامسونگ است که دوباره می توانند وجود قلم را پس از سری نوت در این سری سامسونگ نیز شاهد باشند. علاوه بر این اخبار ضد و نقیضی از احتمال وجود دوربین سلفی زیر نمایشگر در این گوشی مخابره می شود که احتمالا ضعیفی دارد.

سری S22

عکس های درز شده

اما امروز بنابر آخرین عکسی که از این دستگاه ها درز کرده، ما هر سه گوشی ها را در یک عکس می بینیم و طراحی  سری S22 از نمای بالا را به ما نشان می دهد. علاوه بر این ابعاد حدودی این سه گوشی نیز به شرح زیر منتشر شده است.

  • Galaxy S22 – ۱۴۶ x 70 x 7.6 and 167g
  • Galaxy S22 + – ۱۵۷٫۴ x 75.8 x 7.6 & 195g
  • Galaxy S22 Ultra – ۱۶۳٫۳ x 77.9 x 8.9 and 228g

سری S22

نظر شما درباره این خانواده از گلکسی چیست؟ به عنوان پرچم دار چقدر ارزش خرید دارند؟