samsung s22

سامسونگ احتمالا در ابتدای دی ماه امسال از پرچم دار های جدید خود رونمایی می کند. چند ماهی است که همه طرفداران سامسونگ منتظر عرضه پرچم دار بعدی سری S هستند. تاکنون طرح های مفهومی متفاوتی از این گوشی منتشر شده است. اما ساعاتی پیش عکسی منتشر شده که به ادعای افشاگران ‌S22 را نشان می دهد. در این عکس ما شاهد S 22 در دست هستیم. 

exynos s22

همان طور که در اخبار افشا شده از این گوشی آمده بود، سامسونگ S 22 را با پردازنده Exynos 2200 یا اسنپدراگون ۸۹۸ عرضه خواهد کرد. همچنین این دستگاه احتمالا در نسخه های دارای رم تا ۱۲ گیگابایت تولید خواهد شد. 

درباره دوربین این دستگاه نیز برخی اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که سامسونگ از سنسور جدید خود در این گوشی استفاده خواهد کرد. با استفاده از این سنسور باید منتظر تصاویر با کیفیتی از دوربین این پرچم دار باشیم. همچنین ممکن است ما قابلیت فیلم برداری با کیفیت ۸K را در این دستگاه نیز شاهد باشیم.

ice universe

همان طور که در عکس منتشر شده از این دستگاه می بینیم، طراحی محل قرار گیری دوربین سلفی و سنسور ها در این دستگاه با نسل گذشته کمی متفاوت است. این بریدگی بالای صفحه نمایشگر ما را به یاد طراحی ناچ آیفون ها می اندازد. ما پیش تر نمونه این طراحی را در آیفون های سری X به قبل دیده بودیم. به جز ناچ بالای صفحه ما در کل پنل روی دستگاه، شاهد صفحه نماش یک دست هستیم که احسال خوبی را به کاربر می دهد. 

افشاگر توییتری

این خبر را نیز افشاگر معروف توییتری Ice Universe تایید کرده است. تاکنون اخباری که ما از این افشاگر ثبت کرده ایم، با ضریب بالایی به واقعیت نزدیک اند و می توان به اخبار مخابره شده توسط این اکانت اعتماد کرد. گرچه هنوز تا رویداد آنپکد سامسنگ برای معرفی این دستگاه خیلی فاصله داریم و باید منتظر اخبار دقیق تری از این دستگاه باشیم. اما تا با توجه به منتشر شدن این عکس می توان طراحی حدودی S 22 و نسخه بزرگتر آن را حدس زد. 

نظر شما درباره سری S سامسونگ و عملکر آن چیست؟ به نظر شما گوشی های این سری با توجه به برچسب قیمتی پرچم دار چقدر ارزش خرید دارند؟