پس از انتشار تصویری منتسب به یک میان رده جدید سامسونگ به نام Galaxy A41 در روزهای اخیر، حالا شاهد افشای یک گوشی کمی سطح پایین‌تر و اقتصادی‌تر از همین خانواده تحت عنوان Galaxy A21 هستیم.

به لطف یک تصویر رندری جدید، نمای پنل جلو و پشتی گوشی سامسونگ Galaxy A21 که پیش بینی می‌شود حدودا ۲۰۰ دلار قیمت داشته باشد، به نمایش درآمده است. در پنل جلو، نمایشگر با حاشیه‌های تقریبا ضخیمی محاصره شده است که در بخش پایین نمایشگر هم از هر بخش دیگری ضخامت بیشتری دارد. همچنین ناچ حفره‌ای کوچکی در نمایشگر دیده می‌شود که در گوشه بالا سمت چپ قرار دارد و برای تعبیه دوربین سلفی در نظر گرفته شده است. نمایشگر در این گوشی اقتصادی ممکن است همچنان از نوع امولد در نظر گرفته شود اما وضوح تصویر پایین‌تری داشته باشد.

گوشی سامسونگ Galaxy A21 با دوربین اصلی چهارگانه

در پنل پشتی این گوشی خطوطی دیده می‌شود که از گوشی‌های ۲۰۲۰ سامسونگ انتظار نداریم. برای مثال، طراحی دوربین اصلی به شکل مستطیل کشیده کنار گذاشته شده است و همچنان شاهد توسعه دوربین چندگانه به شکل عمودی در گوشه سمت چپ پنل پشتی هستیم. این ماژول همچنین ۴ حسگر دوربین دارد که البته هنوز مشخصات آن در دسترس نیست. در کنار این مورد، همچنین جزئیات دیگری در این گوشی دیده می‌شود که این روزها دیگر کمتر شاهد طراحی آن در سایر دستگاه‌ها هستیم و این قابلیت حسگر فیزیکی تشخیص اثرانگشت است. البته انتخاب حسگر فیزیکی و تعبیه آن در بدنه دستگاه با توجه به میان رده بودن این دستگاه اقدام کاملا منطقی از سوی سازنده قلمداد می‌شود.

با مشاهده تصویر مقابل همچنین متوجه پورت ارتباطی USB-C و جک هدفون ۳٫۵ میلی متری می‌شویم. گوشی سامسونگ Galaxy A21 احتمالا از پردازنده سازنده به نام اگزینوس ۷۹۰۴ قدرت می‌گیرد و ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی قابل ارتقا دارد. همچنین ظرفیت باتری آن ممکن است ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت باشد. هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ رونمای، عرضه و قیمت فروش آن نداریم.