بن جسکین، افشاگر معروف، در شرایطی که تنها دو روز از رونمایی سامسونگ از گوشی‌های جدیدش شامل گوشی‌های مجهز به نمایشگر منعطف می‌گذرد، حالا تصاویری منتسب به نسل آینده Galaxy Z Fold 2 را منتشر کرده است.

Galaxy Z Fold 3

تقریبا تردیدی وجود ندارد که کمپانی کره‌ای سامسونگ در آینده گوشی منعطف Galaxy Z Fold 3 را هم معرفی خواهد کرد. به تدریج میزان محبوبیت گوشی‌های مجهز به نمایشگر منعطف در بازار افزایش پیدا می‌کند و مدل جدید گوشی سامسونگ هم بدون شک از نسل پیش از آن بهتر خواهد بود. Galaxy Z Fold 2 که اخیرا معرفی شده است، نسبت به نسخه قبل از آن بهبودهای چشمگیری دارد و همچنین انتظار می‌رود که سامسونگ در ادامه تلاش خود در توسعه نسل‌های آینده همچنان این روند بهبود را ادامه دهد. همچنین قیمت نمایشگرهای منعطف به تدریج کاهش پیدا می‌کند و به همین خاطر گوشی‌های مجهز به این قطعه‌ها محبوب‌تر و پرفروش‌تر می‌شوند.

بر اساس ادعای افشاگر مذکور، گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold 3 به نمایشگری در ابعاد بزرگتر از نسل فعلی مجهز می‌شود و علاوه بر این حاشیه‌های اطراف نمایشگرش باریک‌تر می‌شود.

پیش از این راس یانگ، بنیان گذار کمپانی‌های Display Supply Chain Consultants و DisplaySearch گفته بود که سامسونگ برای اجرای تکنولوژی تعبیه دوربین زیر نمایشگر گوشی هوشمند هیچ عجله‌ای ندارد. او همچنین تأیید کرد که این تکنولوژی در نسل آینده گوشی‌های پرچمدار Galaxy S که ممکن است اوایل سال آینده تحت عنوان Galaxy S21 یا Galaxy S30 معرفی شود، تعبیه نخواهد شد. سامسونگ ممکن است سال آینده گوشی هوشمند Galaxy Z Fold 3 خود را به عنوان اولین گوشی‌اش مجهز به دوربین زیر پنل نمایش معرفی کند.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

بن جسکین در انتشار اطلاعات معتبر سابقه درخشانی دارد و سال‌های گذشته هم مخصوصا اولین اطلاعات معتبر را درباره گوشی آیفون ۱۰ اپل منتشر کرده بود. او همچنین به طور ماهانه تصاویر رندری باکیفیت از گوشی‌هایی منتشر می‌کند که قرار است در آینده معرفی شوند.