برنامه اندروید

در میان اعلامیه امروز گوگل پیکسل ۶ ، اندروید ۱۲ بتا گوگل به نسخه پایدار در دستگاه های پیکسل به روز شده است. به طور معمول این پایان برنامه بتا را نشان می دهد تا زمانی که برنامه بتا اندروید ۱۳ در سال آینده راه اندازی شود ، اما با Android 12 ، برنامه بتا با Android 12 در دسامبر ادامه می یابد. این اطلاعیه در Reddit /r /android_beta توسط حساب رسمی Google اعلام شد.

اندروید ۱۲

اساساً ، اگر هنوز در Android Peta 12 در دستگاه Pixel ثبت نام کرده اید ، نسخه بتای بعدی Android 12 را در ماه دسامبر دریافت خواهید کرد. هدف این به روزرسانی ها بررسی ویژگی های جدید ، رفع اشکال و بهینه سازی های دیگر قبل از انتشار در نسخه های پایدار است.

 

برنامه بتا اندروید ۱۲ بعدی چیست؟

شما اکنون این فرصت را دارید که برنامه بتا را در دستگاه (های) Pixel خود ادامه دهید و به روزرسانی های مداوم پیش از انتشار Android 12 از جمله کاهش ویژگی ها ، رفع اشکالات و بهبود ثبات و عملکرد را پیش از برنامه انتشار عمومی در ماه دسامبر دریافت کنید.

مهم

مهم: اگر ترجیح می دهید برنامه بتا را برای Pixel ترک کنید و به مسیر پایدار عمومی Android 12 بازگردید ، فرصتی برای لغو ثبت نام بدون پاک کردن دستگاه خود دارید. لطفاً نسخه رسمی امروز را به روز کرده و نصب کنید و سپس تا اول دسامبر قبل از انتشار نسخه بعدی بتا ، ثبت نام خود را لغو کنید. این امر باعث می شود دستگاه شما در هنگام انصراف پاک نشود.

به روز رسانی

اگر اقدامی نکنید و دستگاه Pixel خود را در برنامه بتا ثبت نام کنید ، به طور خودکار به روزرسانی های بعدی Android 12 بتا را از ماه دسامبر دریافت خواهید کرد. اگر پس از نصب به روزرسانی بتای ماه دسامبر از برنامه انصراف دهید ، بر اساس دستورالعمل های معمول برنامه ، همه داده های کاربر روی دستگاه پاک می شود.

کانال بتا

اگر در کانال بتا هستید و مایل به لغو ثبت نام هستید ، باید قبل از به روزرسانی ماه دسامبر این کار را انجام دهید (و OTA همراه را انجام دهید). اگر این کار را نکنید، باید دوباره تنظیمات کارخانه را انجام دهید تا به نرم افزارهای با نسخه پایدار بازگردید.

برای ثبت نام/لغو ثبت نام در برنامه ، به صفحه Android Android Beta بروید. مطمئن شوید وارد حساب Google مرتبط با تلفن Pixel خود شده اید.