کمپانی Vivo قصد دارد به زودی از یک گوشی جدید به نام Vivo V20 SE رونمایی کند. بر اساس شایعه‌های اخیر، سازنده مذکور قصد دارد از نسخه Pro هم در کنار نسخه SE پرده بردارد. روز گذشته نسخه SE دیگر از شایعه‌ها فاصله گرفت و این بار در حاشیه‌ای رسمی‌تر دیده شد و وجود آن به شکل تقریبا رسمی هم مورد تایید قرار گرفت. یک پوستر تبلیغاتی مرتبط منتشر شده است که نشان می‌دهد یک گوشی جدید برند Vivo به زودی معرفی می‌شود. این گوشی جدید ممکن است نسخه سطح پایین و اقتصادی از خانواده V20 باشد.

ویوو-قیمت گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

در حالی که اغلب کمپانی‌ها در تلاش هستند تا گوشی هوشمند ۵G اما ارزان قیمت عرضه کنند، متاسفانه گوشی جدید Vivo V20 SE تنها از شبکه ارتباطی LTE پشتیبانی می‌کند. هنوز جزئیات زیادی در این باره منتشر نشده است اما براساس فهرست مشخصات منتسب به همین گوشی هوشمند که اخیرا پایگاه Geekbench منتشر کرده، گوشی Vivo V20 SE یک میان رده جدید است. این گوشی جدید با شناسه Vivo V2022 در بنچمارک دیده شده بود. بر اساس فهرست مندرجات در نتیجه بنچمارک، گوشی جدید V20 SE از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۶۶۵ قدرت می‌گیرد و ۸ گیگابایت رم دارد. اسنپدراگون ۶۶۵ درواقه نسخه بهبودیافته‌ای از اسنپدراگون ۶۶۰ است و میزان رم دستگاه هم برای یک میان رده چشمگیر به نظر می‌رسد هرچند ممکن است در افزایش قیمت عرضه آن تاثیرگذار باشد.

این گوشی هوشمند در آزمون تک هسته‌ای و چند هسته‌ای توانسته است امتیاز به ترتیب ۳۱۶ و ۱۳۷۷ را کسب کند. جزئیات جالب توجه دیگر در فهرست Geekbench همچنین اشاره به FunTouch OS 10 مبتنی بر اندروید ۱۰ برای سیستم عامل این گوشی جدید است. این نرم افزار ممکن بود چند ماه پیش مناسب باشد اما حالا دیگر اندروید ۱۱ هم معرفی شده است و انتظار داریم سازندگان نرم افزار پیش فرض دستگاه‌های خود را پیشرفته‌تر در نظر بگیرند. در یک مجوز دیگر هم به توان شارژ ۳۳ واتی برای این میان رده جدید اشاره شده است.

چند روز پیش هم تصویر رندری منتسب به گوشی Vivo V20 منتشر شد و نمایشگر و دوربین این نسخه استاندارد را به نمایش گذاشت. این گوشی جدید از نظر ظاهری بسیار به Vivo X50 Pro شباهت دارد که چندی پیش معرفی شده بود. X50 Pro دوربین اصلی سه گانه با امکان فوق العاده لرزشگیر تصویر دارد. گوشی جدید Vivo V20 هم به دوربین سه گانه مجهز شده است اما برخلاف X50 Pro فاقد ماژول دوربین پریسکوپ است.