باگ های اپل

همانطور که می‌دانید iOS 15 اپل با مشکلات زیادی رو به رو شد و کاربران وجود باگ‌های زیادی را گزارش کردند که مهمترین آنها باز کردن قفل از طریق Apple Watch بود. اپل در حال برطرف کردن منبع این شکایات در نسخه بعدی یعنی iOS 15.1 است که در حال حاضر در مرحله بتا قرار دارد، اما اکنون کاربر توییتر @Robertberto از یکی از اعضای تیم امنیت محصولات اپل تاریخ انتشار نسخه نهایی را تایید کرده است. بر اساس ایمیل فاش شده ، iOS 15.1 و iPad OS 15.1 در تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان) منتشر خواهند شد.

رویداد اپل

دقیقاً یک هفته پس از رویداد “Unleashed” اپل که ۱۸ اکتبر (۲۶مهر) برنامه ریزی شده است. این مطابق با سیاست به روز رسانی نرم افزار اپل برای انتشار نرم افزار جدید یک هفته است.

پس از آن انتظار می‌رود Apple iOS 15.1 SharePlay را ارائه دهد که به شما امکان می‌دهد از راه دور با دوستان خود از طریق FaceTime در ارتباط باشید و به تماشای محتوا بپردازید ، و هخمچنین شامل پشتیبانی از ویدیو ProRes که کدک ویدئویی جدید اپل و همچنین پشتیبانی از سند واکسیناسیون COVID-19 در برنامه Wallet و رفع اشکال است. برای مشکلات شناخته شده در iOS 15 خواهد بود.

ویژگی های کلیدی iOS 15.1: SharePlay

به نظر می رسد بالاخره SharePlay راه اندازی می شود. طی چند سال گذشته ، اپل اغلب قبل از راه اندازی وعده یک ویژگی کلیدی را داده است تا از نسخه اول نرم افزار عقب افتاده یا مجددا برچسب بتا را دریافت کند ، یعنی کاملاً آماده نیست اما برای ما خوب است همه سعی کنند.

فیس تایم

اصل این ویژگی FaceTime است. وقتی در حال تماس با FaceTime هستید و در مورد آهنگ یا آلبومی که دوست دارید صحبت می کنید ، می توانید آن را در تماس به اشتراک بگذارید. Apple Music را باز کنید و می تواند با دستگاه های همگام سازی شود. همه افرادی که در تماس هستند می توانند آهنگ ها را با پخش مشترک ، رد شدن و سایر کنترل ها به صف اضافه کنند. این مورد برای ویدئو نیز کار می کند ، بنابراین می توانید محتوای ویدیویی را از Apple TV ، Disney+ ، Hulu ، HBO Max ، TikTok ، Paramount+ و موارد دیگر باز کرده و پخش کنید. برای مهمانی تماشا متفاوت از صدا عمل می کند اما نتیجه یکسان است: همه از محتوای یکسانی به طور همزمان لذت می برند.