نسخه ۱۱ اندروید

بیش از یک سال از انتشار Android 11 توسط گوگل می گذرد . اندروید ۱۲ اینجاست  خوب ، از لحاظ تئوری ، “اینجا” ، زیرا عرضه حتی برای گوشی های پیکسل گوگل مدتی طول می کشد. علیرغم ادامه دادن به طرح نامگذاری “خسته کننده” بدون دسر ، این شرکت چیزهای جدید زیادی را در این سیستم عامل تلفن همراه خود قرار داده است ، بیشتر از آنچه اخیراً به آن عادت کرده بودیم ، بنابراین شیرجه عمیقی کشیدیم و کاوش کردیم. ویژگی های جدید در اندروید ۱۲  ویژگی هایی که به زودی در Pixels فعال می شوند و برخی از آنها (یا بسیاری از آنها) ممکن است در نهایت به دستگاه های دیگر با سیستم عامل Google راه پیدا کنند.

 انتشار نسخه جدید

گوگل با انتشار اندروید ۱۲ کمی به تاخیر افتاده است ، حداقل اگر جدول زمانی امسال را با زمان سال ۲۰۲۰ مقایسه کنیم که در اولین دوشنبه کاری سپتامبر از اندروید ۱۱ خارج شد. در اینجا امروز در اولین دوشنبه کاری ماه اکتبر هستیم و گوگل اندروید ۱۲ را “به طور رسمی” منتشر می کند و منبع خود را به پروژه منبع باز Android می رساند.

و با این وجود – اگر در مورد به روزرسانی های واقعی گوشی های Pixel فکر می کنید ، ظاهراً آنها “در چند هفته آینده” وارد می شوند. بنابراین نسخه ای که عرضه نمی شود – ما فکر می کردیم قبلاً همه آن را دیده بودیم ، اما این طعم جدیدی از عجیب و غریب است.

گوگل:

گوگل می گوید گوشی های سامسونگ ، OnePlus ، Oppo ، Realme ، Tecno ، Vivo و Xiaomi اندروید ۱۲ را “اواخر امسال” دریافت می کنند ، که تعجب آور نیست زیرا سازندگان دستگاه های شخص ثالث چند هفته یا چند ماه طول می کشند تا یک اندروید جدید را سازگار کنند. نسخه برای چشم انداز (های) خاص آنها همه اینها گفته می شود ، اگر شما علاقه مند به یادگیری آنچه در نهایت در اندروید ۱۲ می آید هستید ، بررسی ما در مورد سیستم عامل جدید به تازگی منتشر شده است ، پس چرا نگاهی نیندازید؟