طی چند هفته گذشته سامسونگ به‌روزرسانی One UI 4 مبتنی بر اندروید ۱۲ را عموما روی اعضای خانواده گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار گلکسی S21 خود آزمایش کرده و امروز روزی است که منتظرش بودید.

این شرکت اعلام کرده است که به طور رسمی One UI 4 را برای گلکسی S21، S21+ و S21 Ultra منتشر خواهد کرد. این اتفاق تنها چند ساعت پس از این که یک برنامه منتشر شده افتاد برای اولین بار نشان داد که این گوشی ها در این ماه به روز رسانی خواهند شد.
طبق معمول با چنین چیزهایی، در حالی که انتشار این نسخه از امروز آغاز می‌شود، انتظار می‌رود چند هفته طول بکشد تا به تک تک دستگاه‌های موجود در بازار برسد. اما صبر کنید، خبرهای بیشتری داریم. همچنین یک به‌روزرسانی جدید برای گجت‌های هوشمند از جمله گلکسی واچ، گلکسی واچ اکتیو، گلکسی واچ اکتیو ۲ و گلکسی واچ ۳ تدارک دیده شده است که «کاربران را قادر می‌سازد از ویژگی‌های سلامتی پیشرفته و صفحه‌های ساعت جدید لذت ببرند».


سامسونگ به جزییات بیشتر از این نمی‌پردازد، بنابراین مشخص نیست که انتشار به‌روزرسانی One UI 4 دقیقا قرار است ابتدا از کجا شروع شود.

حدس ما روی کشور اصلی شرکت یعنی کره جنوبی خواهد بود، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم. احتمال می‌دهیم گزارش‌های کاربران باید ظرف چند ساعت منتشر شود.
نسخه One UI 4 با ویجت‌های بازسازی‌شده، مجموعه‌ای از پالت‌های رنگی جدید، طیف گسترده‌تری از ویژگی‌های ایموجی، و همچنین GIF‌ها و برچسب‌های بیشتری که از صفحه‌کلید موجود است، ارائه می‌شود. نسخه جدید نرم افزار زمانی که یک برنامه قصد دارد از دوربین یا میکروفون شما استفاده کند، هشدار می‌دهد و شامل داشبورد حریم خصوصی جدیدی است که تمام این تنظیمات را در یک مکان مناسب قرار می‌دهد.