برند آنر ممکن است به زودی از سری پرچمداران خانواده Honor 30 خود شامل Honor 30، Honor 30 Pro و Honor 30S رونمایی کند. چندی پیش مدل گوشی جدید Honor 30S در یک کمپین تبلیغاتی دیده شد و حالا هم شاهد انتشار تصویر رندر آن از نمای پشتی روی پلتفرم اجتماعی Weibo هستیم. انتظار می‌رود که این سری پس از معرفی خانواده پرچمدار P40 هوآوی در اواخر ماه مارس رونمایی شود.

برند آنر سال گذشته هم در کنار رونمایی از دو گوشی Honor 20 و Honor 20 Pro از یک گوشی کمی سطح پایین‌تر به نام Honor 20S مجهز به پردازنده داخلی Kirin 810 پرده برداشت. این اتفاق ممکن است امسال هم تکرار شود. متاسفانه این خبر هیچ مشخصاتی از گوشی جدید آنر را افشا نمی‌کند اما نمای پنل پشتی آن را به نمایش می‌گذارد.

بر اساس این شایعه جدید، گوشی Honor 30S مانند بسیاری از گوشی‌های این روزها با نمای گرادیان خیره کننده طراحی می‌شود. اما آنر برای متمایز کردن آن همچنین تصمیم گرفته است پنل پشتی را به نحوی طراحی کند که با بازتاب نور از روی سطح آن، الگوی مشخصی تولید شود. علاوه بر این، دوربین در پنل پشتی این گوشی جدید به شکل مستطیلی توسعه یافته است. حسگر فیزیکی اثرانگشت در پنل پشتی این دستگاه دیده نمی‌شود اما به خوبی می‌توان آن را در کناره سمت راست بدنه و در کنار دکمه پاور مشاهده کرد.