به دنبال انتشار گزارشی درباره مشخصات احتمالی میان رده جدید گوگل به نام Pixel 4A حالا تصاویری زنده منتسب به مدل Pixel 4A XL هم منتشر شده و این نسخه را هم فاش کرده است. در این تصویر زنده مشخصا پنل پشتی گوشی گوگل به نمایش درآمده است و می‌توانیم تفاوت آن را با Pixel 4A مشاهده کنیم. منبع افشای این تصویر وب‌سایت فروشگاه آنلاین eBay بوده که در آن کاربری چینی اقدام به فروش کاور پشتی این گوشی معرفی نشده کرده است.

با توجه به تصویر منتشر شده پیش رو، این دستگاه مرموز به هیچ عنوان Pixel 4 نیست. این محصول از جنس پلاستیک ساخته شده است و دارای بریدگی کوچکی مخصوص تعبیه حسگر تشخیص اثرانگشت است. نکته جالب توجه دیگر هم در آن ماژول دوربین اصلی با سه لنز مجزا است. حسگر اضافه شده و سوم احتمالا مربوط به فیلتر رنگ می‌شود. اگر این تصویر منتشر شده صحت داشته باشد، پس گوشی جدید Pixel 4A XL با دوربینی پیشرفته‌تر از نسخه استاندارد روانه بازار خواهد شد.

گوشی-قیمت-گوشی-گوشی-جدید-علاالدین-پاساژ-علاالدین

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که تصویر پیش رو ممکن است به یک نسخه از پروتوتایپ‌های اولیه این گوشی جدید تعلق داشته باشد. این تصویر در سپتامبر ۲۰۱۹ به ثبت رسیده است و به همین خاطر امکان دارد طراحی نهایی گوشی Pixel 4A XL گوگل تا کنون تغییرات دیگری هم پیدا کرده باشد. برخی منابع خبری حتی مدعی شده‌اند که گوگل ممکن است امسال اصلا نسخه XL را از میان رده‌های جدیدش معرفی نکند. در حال حاضر تاریخ معرفی و قیمت این گوشی‌ها را هم نمی‌دانیم.

چند روز پیش برایتان گزارش کردیم که تصاویری از جعبه بسته بندی گوشی Pixel 4A منتشر شده است. این جعبه از نظر طراحی ظاهری بسیار شبیه به بسته بندی سری Pixel 4 به نظر می‌رسید. این جعبه سفید طراحی شده است و روی آن طرحی از بخش عمده پنل پشتی Pixel 4A دیده می‌شود.