یکی از کاربران پلتفرم اجتماعی توییتر تصویر رندر جدیدی را منتشر کرده که ظاهراً به پرچمدار آینده کمپانی هوآوی به نام P40 Pro تعلق دارد. این تصاویر رندری طبق معمول بر اساس شایعه‌ها و اخبار فاش شده فعلی طراحی شده‌اند که تا به حال در فضای وب منتشر شده است.

با توجه به این تصویر، دوربین سلفی دوگانه درون ناچ حفره‌ای کشیده و در گوشه بالا سمت چپ نمایشگر طراحی می‌شود. همچنین هر چهار طرف لبه‌های دستگاه کاملاً خمیده دیده می‌شود که اگر صحت داشته باشد، باید آن را در مقایسه با لبه‌های خمیده تنها در کناره‌های نمایشگر گامی رو به جلو در طراحی مدرن گوشی‌های هوآوی قلمداد کنیم. در خلال سال‌های اخیر بارها از زبان کمپانی‌های متعدد سازنده در این باره شنیده‌ایم اما هیچکدام هنوز چنین مفهومی را به تحقق نرسانده است.

هواوی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

در پنل پشتی گوشی جدید هوآوی هم دوباره شاهد ماژول دوربین اصلی در قالب مستطیلی هستیم که ۵ لنز مجزا در آن تعبیه شده است. این لنزها احتمالاً شامل حسگر استاندارد ۴۸ یا ۶۴ مگا پیکسلی، حسگر فوق عریض، حسگر تله فوتو برای تصاویر پرتره، حسگر سوپر تله فوتو با امکان بزرگنمایی اپتیکال تا ۵ یا ۱۰ برابر و در آخر یک لنز ماکرو یا عمق تصویر می‌شود.

بدین ترتیب در این تصویر رندر جدید یک لنز ماکرو بیشتر از تصاویر رندر افشا شده قبلی دیده می‌شود. همچنین فلش LED این سیستم درون ماژول مستطیلی قرار گرفته است.

هواوی-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

هنوز نمی‌دانیم که گوشی هوشمند هوآوی P40 Pro واقعاً با دوربین ۵ تایی در پنل پشتی معرفی می‌شود یا خیر؛ اما تصاویر رندری پیش رو احتمالاً بیش از سایر تصاویر منتشر شده قبلی صحت دارند.

نظر شما درباره این طراحی مدرن و سطح بالا چیست؟ آیا از نظر شما گوشی جدید P40 Pro هوآوی با چنین طراحی ظاهری توسعه پیدا می‌کند؟