وان پلاس هدفون بی سیم بادز Z TWS

وان پلاس هدفون بی سیم بادز Z TWS را در اکتبر سال گذشته معرفی کرد و حالا قصد دارد که نسل جدید آن را تا ماه آینده تحت عنوان بادز Z2 به بازار معرفی کند. افشاگر معروف با نام کاربری OnLeaks روز گذشته با انتشار برخی تصاویر رندری، طراحی ظاهری این محصول هوشمند را به نمایش گذاشت.

وان پلاس بادز Z TWS

بادز Z2 از نظر طراحی ظاهری بسیار شبیه به نسل قبلی از سال گذشته به نظر می‌رسد اما این بار بخشی که درون گوش قرار می‌گیرد کمی زاویه دار طراحی شده است. همچنین می‌توان در این تصاویر برخی حسگرها را روی ایربادها مشاهده کرد که ممکن است مخصوص تشخیص قرار گرفتن درون گوش کاربر باشد. این حسگر و امکان در بادز Z قبلی وجود نداشت.

Z2
Z2
Z2
Z2

منبع انتشار Z2

منبع انتشار این تصاویر، جزئیاتی را از مشخصات فنی بادز Z2 افشا نکرده است اما هرچه به زمان رونمایی رسمی نزدیک‌تر می‌شویم، احتمالا شاهد انتشار خبرهای بیشتری در این باره خواهیم بود.

ماه گذشته در گزارش دیگری متوجه شدیم که وان پلاس در حال فعالیت برای توسعه نسخه لایت از بادز پرو است. این ایرباد با قابلیت ANC ممکن است ماه آینده در کنار گوشی هوشمند وان پلاس ۹R T معرفی شود.

رندر وان پلاس بادز Z2

افشاگر معروف Steve Hemmerstoffer با نام کاربری OnLeaks در توییتر، به‌تازگی چندین تصویر از OnePlus Buds Z2 را به اشتراک گذاشته است که طراحی نهایی هدفون‌های بی‌سیم این شرکت را نشان می‌دهد.

Buds Z2 شباهت بسیاری به نسخه قبلی خود داشته، اما نوک دستگاه و قسمتی که داخل گوش قرار می‌گیرد، این بار کمی زاویه‌دار طراحی شده است. همچنین برخی سنسورها را روی ساقه آن مشاهده می‌کنیم که می‌توانند برای تشخیص حالتی که هدفون‌ها در گوش قرار گرفته‌اند، استفاده شود؛ ویژگی‌ای که در Buds Z اصلی وجود نداشت.