برند موتورولا در اواخر سال ۲۰۱۹ با معرفی اولین گوشی منعطف خود همچنین سریگ وشی‌های تاشو و محبوب RAZR را احیا کرد. این سازنده همچنین حالا نسل جدید گوشی‌های منعطف خود را همین خانواده در دست توسعه دارد. پیش از این تصاویر زنده منتسب به گوشی جدید Moto RAZR 2020 هم منتشر شده بود و حالا ایوان بلاس، افشاگر معروف، برخی تصاویر رندری تازه را از این گوشی جدید افشا کرده است.

موتورولا-قیمت گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

این تصاویر تقریبا همه شایعه‌های اولیه منتسب به گوشی جدید موتورولا را تایید می‌کند و آن را با ماژول دوربین اصلی بازطراحی شده و همچنین بدون حسگر تشخیص اثرانگشت در بخش پایین پنل به نمایش گذاشته است. ایوان بلاس همچنین قبلا تصاویر رندری هم منتسب به Moto RAZR 2020 منتشر کرده بود. انتظار می‌رود که موتورولا این گوشی جدید را در سپتامبر رسما معرفی کند.

موتورولا-قیمت گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

گوشی منعطف موتورولا از ۵G و مشخصات میان رده پشتیبانی می‌کند

در توضیح اینکه چگونه گاهی اخبار مربوط به گوشی جدید RAZR 2020 به دست رسانه‌ها می‌رسد، تنها می‌توانیم توجیه کنیم که موتورولا قصد ندارد حضورش در رسانه‌ها کمرنگ شود و خودش بدین ترتیب خبرهایی را افشا می‌کند. البته برخی هم معتقدند که با توجه به آنچه تا به حال درباره این گوشی جدید به دستمان رسیده است، بهتر بود خبرها همچنان در دستان سازنده باقی می‌ماند زیرا این گوشی تا حدودی ناامیدمان کرده است.

کمپانی لنوو در مه امسال اعلام کرد که نیل دوم گوشی تاشو و منعطف برند موتورولا در سپتامبر امسال رونمایی می‌شود. از آنجا که تصاویر جدید این گوشی منتشر شده است، به نظر می‌رسد که بازه ماه سپتامبر برای معرفی رسمی صحت داشته باشد. این گوشی جدید از نظر طراحی تاحد زیادی شبیه به RAZR سال گذشته به نظر می‌رسد و برای مثال حاشیه پایین پنل و نمایشگر ثانویه آن بدون تغییر باقی مانده است.

موتورولا-قیمت گوشی-خرید گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

افشاگر هندی با انتشار تصویر فوق همچنین تایید کرد که این گوشی جدید از پردازنده موبایلی کوالکام اسنپدراگون ۷۶۵G قدرت می‌گیرد. این پردازنده همچنین در توسعه میان رده وان پلاس Nord به کار گرفته شده است.

علاوه بر این انتظار می‌رود لنز استاندارد ۴۸ مگا پیکسلی در دوربین اصلی گوشی هوشمند RAZR 2020 تعبیه شود و لنز کمکی ۲۰ مگا پیکسلی سلفی آن را همراهی کند. در سایر گزارش‌ها از باتری ۲۸۰۰ میلی آمپر ساعتی در این گوشی یاد شده که ظرفیت آن در مقایسه با میان رده‌های متوسط موجود در بازار همچنان کمتر است. برای مقایسه باید بگوییم که گوشی هوشمند موتورولا RAZR سال گذشته لنز اصلی ۱۶ مگا پیکسلی و لنز سلفی ۵ مگا پیکسلی داشت و همچنین از باتری ۲۵۱۰ میلی آمپر ساعتی قدرت می‌گرفت.