هفته گذشته گزارش‌های مختلفی منتسب به ساعت هوشمند جدید سامسونگ Galaxy Watch 3 در فضای وب منتشر شد و بخش عمده آن‌ها را هم تصاویر رندری تشکیل می‌داد. اولین تصاویر باکیفیت رندری، این ساعت هوشمند سامسونگ را در رنگ مشکی به نمایش گذاشتند. همچنین شاهد بودیم که نرم افزار رابط کاربری TizenOS در برخی از این تصاویر افشا شد. باید به این نکته هم اشاره کنیم که نسخه افشا شده در هفته گذشته، با قطر صفحه نمایش ۴۵ میلی متر طراحی شده بود و حالا برخی تصاویر رندری باکیفیت و جدیدتر از این گجت هوشمند منتشر شده و نسخه ۴۱ میلی متری آن را به نمایش گذاشته است.

تصاویر رندری باکیفیت از ساعت سامسونگ در رنگ برنزی

خبرگزاری GSMARENA گزارش کرده که منبع اصلی انتشار این تصاویر جدید هم ایوان بلس بوده است. این افشاگر معتبر همان منبعی است که هفته گذشته تصاویر نسخه ۴۵ میلی متری این گجت سامسونگ را به انتشار رساند. همان طور که اشاره کردیم، این تصاویر جدید مربوط به نسخه کوچک‌تر از این ساعت هوشمند با نمایشگر ۴۱ میلی متری می‌شود. نکته جالب توجه اینکه همه بخش‌های ساعت و همینطور حاشیه چرخان آن به رنگ برنزی دیده می‌شود. این قالب رنگی کامل در تصاویر قبلی و نسخه‌های مشکی و نقره‌ای دیده نمی‌شد.

سامسونگ-ساعت هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

با در نظر گرفتن همه تصاویر رندری اخیر، سه نسخه رنگی متفاوت برای ساعت سامسونگ Galaxy Watch 3 پیش بینی می‌شود. این سه نسخه مشکی یکدست، برنزی یکدست و همچنین نسخه نقره‌ای هستند. نسخه نقره‌ای دسته‌های چرمی مشکی و همچنین حاشیه صفحه مشکی دارد اما دو رنگ دیگر کاملا یکپارچه طراحی شده‌اند. همچنین انتظار می‌رود که این ساعت هوشمند جدید در دو نسخه از جنس بدنه استیل ضدزنگ و تیتانیوم توسعه یابد. رویداد محصول Galaxy Unpacked سامسونگ قرار است اوایل اوت برگزار شود و این گجت پوشیدنی هم احتمالا در همان رویداد رسما رونمایی خواهد شد.

سامسونگ-ساعت هوشمند-علاالدین-پاساژ علاالدین

قابلیت‌ها و ویژگی‌ها

همان طور که اشاره کردیم، ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 3 در دو نسخه ۴۱ و ۴۵ میلی متری توسعه پیدا می‌کند. با توجه به گزارش‌های قبلی، این ساعت سامسونگ به نمایشگر سوپر امولد ۱٫۴ اینچی با رویه محافظ Gorilla Glass DX مجهز می‌شود. گجت مذکور همچنین از ۱ گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برد و انتظار می‌رود رابط کاربری آن Tizen OS 5.5 باشد. ظرفیت باتری در نسخه کوچک آن احتمالا ۲۴۷ میلی آمپر ساعت و در نسخه بزرگ‌تر ۳۴۰ میلی آمپر ساعت خواهد بود. همچنین علاوه بر این موارد، حسگر پایش ضربان قلب، ECG، قابلیت پایش خواب، بلوتوث ۵٫۰، Wi-Fi، GPS، MIL-STD-810G که استاندارد مقاومت در مقابل نفوذ آب است، در توسعه ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 3 به کار گرفته شده است.