به روزرسانی نرم افزاری ColorOS 11.2 برای گوشی هوشمند وان پلاس ۹ پرو سرانجام منتشر شد. این به روزرسانی پایداری سیستم بهینه، بهبود در دوام باتری و همچنین افزایش برخی افکت‌ها و قابلیت‌های دوربین را به همراه دارد.

لاگ تغییرات در به روزرسانی نرم افزاری ColorOS 11.2

این به روزرسانی تازه برای گوشی هوشمند وان پلاس ۹ پرو سیستم مصرف انرژی را بهینه سازی می‌کند، دوام باتری را افزایش می‌دهد و همچنین برخی مشکلات شناسایی شده ازجمله تاخیر پیش آمده در استفاده از هدست بلوتوثی هنگام بازی کردن را مرتفع می‌‌سازد.

همچنین الگوریتم تشخیص وضعیت شب در دوربین گوشی وان پلاس ۹ پرو بهبود پیدا کرده است. بدین ترتیب فضای کلی صحنه و میزان شفاف بودن تصاویر هم بهتر می‌شود. در همین حال هم عملکرد کلی در دوربین اصلی دستگاه بهینه سازی شده و وضعیت های پیکسل و صحنه‌های درون منزل آن عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهند. در آخر هم وضعیت تعادل نور سفید در دوربین بهبود پیدا کرده است.

وان پلاس-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
وان پلاس-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

این به روزرسانی نرم افزاری علاوه برا موارد مذکور امکان ارتباطی WAN و عملکرد ارتباطی همه شبکه‌های دیگر گوشی وان پلاس ۹ را بهبود داده است. این نرم افزار باعث پایداری بیشتر و بهینه‌تر شبکه‌های ارتباطی گوشی مذکور شده و تجربه استفاده کاربر از اینترنت را بهتر از قبل کرده است.

مشکل داغ شدن بیش از حد در گوشی وان پلاس ۹ پرو

اخیرا بسیاری از کاربران گوشی وان پلاس ۹ پرو از داغ شدن بیش از حد گوشی خودشان شکایت داشتند و برخی هم معتقد بودند که منشا این مشکل در نرم افزار دوربین دستگاه است زیرا به گزارش کاربران، گوشی در هنگام ثبت تصاویر و فیلم برداری داغ می‌شود. وان پلاس به سرعت چند به روزرسانی نرم افزاری را برای رفع این مشکل منتشر کرد اما این باگ ظاهرا همچنان وجود دارد. برخی دیگر از کاربران هم در این باره مدعی شدند که دستگاهشان حتی وقتی در حال استفاده نیست هم داغ می‌شود. کمپانی وان پلاس به منظور رفع این مشکل به روزرسانی نرم افزاری نسخه V11.2.3.3 را منتشر کرد. بدین ترتیب انتظار می‌رود که به روزرسانی نرم افزاری جدید وان پلاس برای ۹ پرو علاوه بر قابلیت‌ها و بهبودهایی که توضیح دادیم، همچنین باگ داغ شدن بیش از حد دستگاه را هم از بین ببرد.