از حالا به بعد می‌توانید مکالمه‌های تصویری در اپلیکیشن پیام رسان واتسپ را با حضور ۵، ۶، ۷ و حتی ۸ کاربر برقرار کنید. وجود رقابتی که نرم افزاری به نام Zoom و امکان برقراری اتصال تصویری چندین کاربری آن ایجاد کرده، فیسبوک هم تصمیم گرفته است تا محدودیت‌های موجود در اپلیکیشن واتسپ خود را به زودی در بخش مکالمه تصویری حذف کند.

واتسپ از اولین روز ماه آوریل مشغول آزمایش کردن قابلیت جدیدی بود که امکان اضافه کردن ۴ کاربر را در تماس تصویری و صوتی فراهم می‌آورد. این آزمون همچنین شامل تعدیل رابط کاربری برای امکان افزودن مشارکت کنندگان بیشتر به مکالمه‌ها می‌شد.

واتس اپ-اپلیکیشن-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین- اپلیکیشن

واتسپ از روز گذشته امکان افزودن ۸ کاربر به طور هم زمان را به مکالمه‌های صوتی و تصویرب این اپلیکیشن به طور رسمی اعلام کرد. این قابلیت جدید در تازه‌ترین نسخه سیستم عامل iOS و نسخه بتای اندروید وجود دارد.

به روز رسانی نرم افزاری بعدی امکان پشتیبانی از تماس‌های ویدیویی را تا سقف ۸ کاربر دخیل فراهم می‌کند. این اپلیکیشن تا به حال تنها از ۳ کاربر در تماس تصویری پشتیبانی می‌کرده است.

واتسپ با معرفی این امکان همچنین در تلاش است تا به تقاضای اخیر کاربران و طرفداران خود پاسخ دهد. بسیاری از افراد خانواده، بستگان و دوستان تمایل دارند به طور گروهی در چنین تماس‌هایی شرکت کنند.

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای عرضه این نسخه نرم افزاری جدید واتسپ اعلام نشده است. از طرفی هم با توجه به محبوبیت Zoom انتظار می‌رود که در روزهای آتی شاهد انتشار این نسخه باشیم.

واتس اپ-اپلیکیشن-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین- اپلیکیشن