الجی از گوشی جدیدی به نام Style3 در ژاپن رونمایی کرد. لازم به ذکر است که این گوشی از سری Stylus نیست. احتمالا در ماه ژوئن و با قیمت ۳۵۰ دلار عرضه خواهد شد. نکته جالب اینکه پردازنده این گوشی اسنپ دراگون ۸۴۵ است که نسبتا قدیمی محسوب می‌شود، اما به هر حال جزء دسته پردازنده‌های پرچمدار به حساب می‌آید. این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی دارد و تا ۵۱۲ گیگابایت از حافظه جانبی پشتیبانی می‌کند.

 

 

الجی Style3 دارای صفحه نمایش نسبتا کوچک ۶٫۱ اینچی OLED است. نکته منفی در صفحه نمایش ناچ عریض این گوشی است که نسبت صفحه نمایش به بدنه را کاهش داده است و فقط یک دوربین ۸ مگاپیکسلی را در خود جای داده است. دوربین دوگانه روی پنل پشتی دارای یک ماژول اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و سنسور عمق ۵ مگاپیکسلی است برای عکس‌های پرتره است. حتی به عنوان یکی میان رده از نظر مقایسه روی کاغذ دوربین کمی ضعیف عمل کرده است. اما باید توجه کنیم که تجربه استفاده از دوربین‌ها ثابت کرده است که تعداد بالای لنز نشان از خوب و با کیفیت بودن دوربین نیست و در عمل می‌توان عملکرد دوربین را سنجید. سنسور اثر انگشت این گوشی نیز روی پنل پشتی تعبیه شده است.

 

 

باتری گوشی جدید الجی آنچنان قدرتمند عمل نکرده است و ۳۵۰۰ میلی آمپر است و اشاره‌ای به fast chatge بودن آن نشده است. همچنین از شارژ بی سیم نیز پشتیبانی نمی‌کند. نکته مثبت در مورد این گوشی برخورداری از استاندارد IP68 است. البته احتمال می‌رود این گوشی عرضه جهانی نداشته باشد و در آینده در بازار ایران به ندرت یافت شود.