روز گذشته یک افشاگر معتبر به نام بن جسکین اولین تصاویر رندر باکیفیت را منتسب به گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold 3 منتشر کرد. این تصاویر ظاهرا مبتنی بر شایعه‌ها و اخبار فاش شده قبلی درباره این گوشی سامسونگ طراحی شده است.

این افشاگر قبلا هم تصاویری منتسب به گوشی‌های هوشمند Fold 2 و آیفون ۱۰ منتشر کرده است و به همین خاطر میزان صحت ادعایش را می‌توانیم حداقل تاحدودی تایید کنیم. بن جسکین به طور مرتب تصاویر رندر منتسب به گوشی‌هایی را منتشر می‌کند که در آینده نزدیک معرفی می‌شوند و از این سو معمولا خبرگزاری‌ها به خبرهای او توجه می‌کنند.

با توجه با این تصاویر رندری، گوشی سامسونگ Galaxy Z Fold 3 در حالت بسته مخصوصا در بخش دوربین اصلی شبیه به Galaxy S21 Ultra به نظر می‌رسد. علاوه بر این گوشی جدید Galaxy Z Fold 3 قرار است قلم استایلوس هم همراه داشته باشد. پیش از این هیچکدام از گوشی‌های منعطف و تاشوی سامسونگ از قلم S پشتیبانی نمی‌کردند.

نمایشگر منعطف اصلی در این تصاویر با حاشیه‌هایی بسیار باریک طراحی شده و دوربین سلفی هم درون آن قرار گرفته است. انتظار می‌رود که گوشی جدید Galaxy Z Fold 3 در نیمه دوم امسال رونمایی شود.