پرچمداران گلکسی اس ۱۱ سامسونگ قرار است سال آینده معرفی شوند و از سری گوشی‌های بسیار مورد انتظار ۲۰۲۰ هم به شمار می‌روند. بر اساس توییت جدیدی از کاربر IceUniverse گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ از حاشیه‌های بسیار باریکی بهره می‌برد. درواقع روز گذشته تصویر زنده منتسب به محافظ صفحه نمایش این گوشی جدید در فضای توییتر منتشر شد و این شایعه را تأیید کرد.

با توجه به تصویر محافظ صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ و اس ۱۱ پلاس، فریم گوشی جدید اس ۱۱ بسیار باریک دیده می‌شود. همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که میزان خمیدگی هم کمتر به نظر می‌رسد. این تصویر تاحدودی شبیه به تصاویری به نظر می‌رسد که قبلا هم منتسب به گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ منتشر شده بود اما همچنان ضخامت حاشیه در بالا و پایین باریک‌تر است.

با توجه به گزارش‌های اخیر، خانواده گلکسی اس ۱۱ در سه مدل اس ۱۱ استاندارد، اس ۱۱ پلاس و اس ۱۱ ای معرفی می‌شود. هر سه مدل از گوشی مذکور سامسونگ به ناچ حفره‌ای کوچک در نمایشگر خود مجهز می‌شوند که ممکن است در گوشه بالا سمت چپ یا میانه عرض پنل قرار گیرد.

سامسونگ-گوشی-قیمت-گوشی-گوشی-جدید-علاالدین-پاساژ-علاالدین

گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۱ ای از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ یا سامسونگ اگزینوس ۹۹۰ قدرت می‌گیرد. انتظار می‌رود این پرچمدار جدید در چند نسخه با کانفیگ حداقل ۸ + ۱۲۸ گیگابایت و حداکثر ۱۲ + ۲۵۶ معرفی شود و از امکان ارتقای ظرفیت داخلی هم پشتیبانی کند. گلکسی اس ۱۱ ای همچنین با باتری ۳۷۳۰ میلی آمپر ساعتی و پشتیبانی از تکنولوژی شارژ سریع ۲۵ واتی معرفی می‌شود و از پنل نمایش ۶٫۳ اینچی مجهز به نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز هم بهره می‌برد. دوربین سلفی آن ۱۰ مگا پیکسلی و لنز استاندارد در دوربین اصلی آن ۱۰۸ مگا پیکسلی پیش بینی شده است. دو حسگر دیگر در ماژول دوربین اصلی سه گانه آن احتمالا ۸ و ۱۳ مگا پیکسلی هستند.

به همین ترتیب دو گوشی گلکسی اس ۱۱ و اس ۱۱ پلاس به باتری‌های ۴۵۰۰ و ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهند شد.