تازه‌ترین گوشی برند چینی Vivo قرار است به نام X50 فردا ۱ ژوئن معرفی شود. پس از انتشار تیزر رسمی و همچنین شایعه‌های متعدد منتسب به این گوشی جدید، دیگر فکر می‌کردیم که اطلاعات کافی درباره این دو مدل جدید تحت عناوین X50 و X50 Pro به دست آورده‌ایم. از طرفی حالا اطلاعات جدیدتری درباره یک مدل دیگر علاوه بر دو گوشی مذکور به دست آمده است که ظاهرا Vivo X50 Pro+ نام دارد. این مدل با مشخصات پرچمدار توسعه یافته است و از پردازنده موبایلی کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ هم قدرت می‌گیرد.

این خبر جدید باعث ایجاد شکافی در میان جزئیات و اطلاعاتی شده است که قبلا شاهد انتشارشان بودیم. برای مثال، در گوشی جدید X50 Pro به لنز استاندارد سونی IMX589 با کیفیت ۴۸ مگا پیکسل اشاره شده بود اما حالا شاهد هستیم که Vivo از تعبیه لنز استاندارد سامسونگ ISOCELL GN1 50 مگا پیکسلی خبر داده است.

ویوو-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

منبع انتشار این اطلاعات تازه، در کنار تعبیه پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ و لنز استاندارد ۵۰ مگا پیکسلی سامسونگ درون گوشی جدید Vivo X50 Pro+ همچنین مدعی شده است که نمایشگر گوشی مذکور از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی بهره می‌برد و از نوع اولد در نظر گرفته شده است. همچنین از قابلیت شارژ سریع با توان چشمگیر ۴۴ وات یاد شده است. در مقایسه با این مدل پرچمدار، گوشی دیگر همین خانواده به نام X50 Pro پنل نمایش ۹۰ هرتزی دارد. به نظر می‌رسد که این مدل به جز در بخش لنز استاندارد، در باقی لنزهای تکمیلی مانند نسخه X50 Pro+ باشد. این سیستم تکمیلی شامل لنز ۸ مگا پیکسلی پریسکوپ تله فوتو، بزرگنمایی تا حداکثر ۶۰ برابر، لنز ۱۳ مگا پیکسلی با بزرگنمایی اپتیکال ۲ برابر، لنز ۱۳ مگا پیکسلی فوق عریض و لنز ۸ مگا پیکسلی ماکرو می‌شود.

تفاوت‌های مشخص دیگری هم میان سه گانه جدید Vivo وجود دارد که با بررسی بهتر تصاویر افشا شده پیش رو می‌توان به خوبی به آن‌ها پی برد. به طور کلی این سه گانه از نظر مشخصات فنی بسیار مشابه طراحی شده‌اند و به همین خاطر است که پیش بینی می‌شود تفاوت قیمت چندانی نداشته باشند. پیش از این در گزارش ذکر شده بود که ممکن است گوشیج دید Vivo X50 Pro معادل ۵۶۰ دلار قیمت گذاری شود. متاسفانه هنوز قیمت نهایی مشخص نیست اما انتظار می‌رود کمپانی چینی Vivo تا ساعاتی دیگر همه اطلاعات نهایی را درباره این سه گانه جدید خود منتشر کند.