ظاهرا سازنده این گوشی جدید میان رده یک وظیفه اصلی دارد و آن هم معرفی مفهوم خلاقیت به بخش میان رده بازار به منظور افزایش تعداد کاربران است. در حالی که میزان فروش گوشی‌های پرچمدار در حال کاهش است، انتظار می‌رود که گوشی جدید OnePlus Nord نتایج خیره کننده‌ای در بازار کسب کند و کاربران را وادار کند به جای سایر گوشی‌های ارزان قیمت بازار، این گوشی جدید را از وان پلاس تهیه کنند.

طراحی ظاهری گوشی جدید OnePlus Nord

در حالی که انتظار می‌رود این گوشی جدید وان پلاس در ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر) معرفی شود، تا به امروز خبر اختصاصی درباره نمای ظاهری و طراحی آن منتشر نشده است. حالا تنها چند روز پیش از رونمایی رسمی طلسم این موضوع به دست آمازون هند شکسته شده است. این فروشنده اختصاصی گوشی وان پلاس در هند، پوستری رسمی را از OnePlus Nord در وبسایت فروشگاهی خود منتشر کرده است.

گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

البته کیفیت این تصویر اصلا خوب نیست و نمی‌توانیم تعداد دقیق لنزها را در ماژول دوربین اصلی آن به درستی بشماریم. از طرفی با توجه به اندازه ماژول، به نظر می‌رسد لنزهای آن سه گانه باشد. طراحی کلی دوربین هم شبیه به طراحی روی گوشی OnePlus 8 Pro به نظر می‌رسد. همچنین حسگر فیزیکی اثرانگشت دیده نمی‌شود و ممکن است شایعه تعبیه نمایشگر امولد و حسگر زیر آن صحت داشته باشد.

یک افشاگر دیگر هم تصویری منتسب به پنل جلوی گوشی جدید OnePlus Nord را منتشر کرده است که با بزرگنمایی آن می‌توان ناچ حفره‌ای دوتایی را روی نمایشگر مشاهده کرد.

گوشی جدید و میان رده وان پلاس مجهز به دوربین پرچمدار!

باید یادآوری کنیم که بنیان گذار وان پلاس چند روز پیش تأیید کرد، گوشی میان رده جدید این برند با دوربین پرچمدار معرفی می‌شود. او همچنین تعبیه پردازنده داخلی کوالکام اسنپدراگون ۷۶۵G را برای این گوشی هوشمند مورد تأیید قرار داد.

مقام ارشد وان پلاس مشخصات دقیق دوربین را افشا نکرد، اما بر اساس شایعه‌ها لنز استاندارد این ماژول ۶۴ مگاپیکسلی است.