یک افشاگر هندی برخی تصاویر زنده منتسب به جدیدترین پرچمدار چینی وان پلاس را به نام OnePlus 8 Pro تنها چند هفته پیش ازرونمایی رسمی منتشر کرده است. در پنل پشتی این گوشی دوربین اصلی با لنزهای سه گانه به شکلی مشابه دوربین اصلی گوشی OnePlus 7T Pro دیده می‌شود.  در پنل جلو هم شاهد استفاده از نمایشگری هستیم که ناچ حفره‌ای برای تعبیه دوربین سلفی در آن طراحی شده است. علاوه بر این موارد، برخی مشخصات فنی و اطلاعات دیگر درباره این گوشی جدید به تأیید افشاگر رسیده است.

بر اساس ادعای افشاگر، این تصاویر ابتدا در پلتفرم اجتماعی WeChat فاش شدند. همانطور که در تصویر هم مشاهده شد، در فهرست مشخصات وجود دوربین سلفی تکی درون ناچ حفره‌ای در گوشه بالا سمت چپ نمایشگر تأیید شده است. کناره‌های نمایشگر کمی خمیده طراحی شده است. در پنل پشتی هم وان پلاس دوباره دوربین اصلی را مانند گوشی هوشمند OnePlus 7T Pro با لنزهای سه گانه به شکل عمودی چینش کرده است. به طور خلاصه می‌توان گفت که این تصاویر با تصویرهای رندرشده که قبلا منتسب به این پرچمدار جدید منتشر شده بود، در یک راستا قرار می‌گیرد.

OnePlus 8 Pro: تأیید برخی از مشخصات فنی گوشی جدید وان پلاس

صفحه نمایشگر گوشی جدید OnePlus 8 Pro در یکی از این تصاویر بخشی از مشخصات فنی خودش را افشا کرده است. این گوشی جدید از پردازنده داخلی کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ قدرت می‌گیرد و ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی دارد. کمپانی وان پلاس خودش پشتیبانی پرچمدار تازه را از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز تأیید کرده است. OnePlus 8 Pro همچنین به نمایشگر امولد در ابعاد ۶٫۵ اینچ مجهز می‌شود.

در اخر به مشخصات فنی دوربین اصلی این گوشی جدید اشاره شده است. OnePlus 8 Pro ظاهرا از لنز استاندارد ۶۴ مگا پیکسلی بهره می‌برد و لنز دوم آن ۲۰ مگا پیکسلی و همچنین لنز سوم آن ۱۲ مگا پیکسلی طراحی شده است. فعلا اطلاعات موثق دیگری درباره این گوشی جدید در دسترس نیست.