یکی از افشاگران هندی کلیپ ویدیویی کوتاهی منتسب به گوشی جدید هوآوی به نام P50 در یوتیوب منتشر کرده است. این تصاویر رندری از گوشی هوآوی با توجه به اطلاعات، شایعه‌ها، گزارش‌ها و همه طراحی‌های اولیه‌ای تهیه شده‌اند که در مدت اخیر منتسب به گوشی جدید P50 منتشر شده بود.

گوشی جدید هوآوی P50 از نظر طراحی ظاهری شبیه به P50 Pro به نظر می‌رسد که همچنین شاهد انتشار تصاویر رندری منتسب به آن هم در روزهای گذشته بودیم. در پنل پشتی این گوشی جدید دو دایره بزرگ شامل لنزهای دوربین دیده می‌شود که درون ماژول بیضی شکل قرار گرفته‌اند. هر کدام از این دایره‌ها دارای دو لنز هستند که جمعا برابر با ۴ لنز درون ماژول اصلی می‌شود.

هوآوی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
هوآوی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

انتظار می‌رود که دوربین در گوشی جدید P50 دارای لنز فوق عریض استاندارد، لنز کمکی فوق عریض و یک لنز تله فوتو (بدون پریسکوپ) باشد و مدل P50 Pro هم به لنز عریض + پریسکوپ + فوق عریض و حسگر عمق تصویر ToF مجهز شود.

همچنین انتظار می‌رود که لنز استاندارد در حداقل دو گوشی جدید P50 Pro و P50 Pro Plus از نوع سونی IMX800 ، اولین حسگر ۱ اینچی مخصوص گوشی‌های همراه، باشد. این لنز همچنین نسل جدید Sony IMX700 است که به عنوان لنز اصلی درون ماژول دوربین اصلی خانواده P40 قرار گرفته است.

هوآوی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
هوآوی-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

گفته می‌شود که هوآوی گوشی جدید P50 خود را در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و بژ معرفی خواهد کرد. پیش از این انتظار می‌رفت که این خانواده گوشی هوآوی در اواخر ماه مارس رسما رونمایی شوند اما حالا گفته می‌شود که ممکن است در اواخر آوریل یا حتی ماه ژوئن شاهد عرضه آن‌ها باشیم.

این خانواده گوشی جدید از تراشه Kirin 9000 قدرت می‌گیرند و همچنین اولین گوشی‌هایی خواهند بود که با رابط کاربری Harmony OS به طور پیش فرض روانه بازار می‌شوند.