آنر دوباره به بازار بازگشته است و قصد دارد گوشی‌های هوشمند تازه‌تری عرضه کند. این سازنده در حال حاضر کمتر به معرفی گوشی‌های پایین رده توجه می‌کند و توجه خود را اغلب روی میان رده‌ها و دستگاه‌های سطح بالا معطوف کرده است. تازه‌ترین گوشی آنر مجیک ۳ نام دارد و انتظار می‌رود که در اولین رویداد محصول آینده این کمپانی چینی به عنوان یک پرچمدار معرفی شود. پیش بینی شده بود که گوشی جدید آنر مجیک ۳ احتمالا اولین گوشی منعطف این برند خواهد بود، اما تصاویر رندری که منتسب به این گوشی جدید در فضای وب منتشر شده است از طراحی ظاهری رایج این دستگاه خبر می‌دهد.

در این تصویر رندری شاهد یک گوشی هوشمند یا طراحی مدرن و کناره‌های خمیده هستیم که همچنین حاشیه‌های باریکی در دو بخش بالا و پایین نمایشگر دارد. علاوه بر این بریدگی مخصوص دوربین سلفی در نمایشگر دیده نمی‌شود و به همین خاطر انتظار می‌رود که گوشی جدید آنر مجیک ۳ با دوربین سلفی زیر پنل نمایش عرضه شود.

ماژول دوربین اصلی در پنل پشتی این گوشی هوشمند دارای سه حسگر مجزا طراحی شده است و فلش LED هم آن را همراهی می‌کند. لنز استاندارد در این ماژول بزرگ‌تر در نظر گرفته شده است و به نظر می‌رسد حسگر ۱ اینچی باشد که قبلا در گوشی شارپ Aquos R6 شاهد معرفی آن باشیم. همچنین یک حسگر پریسکوپ دیگر در این ماژول وجود دارد و لنز سوم آن هم احتمالا از نوع فوق عریض است.

درباره مشخصات فنی گوشی جدید آنر مجیک ۳ تنها می‌دانیم که از تراشه کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ یا ۸۸۸ پلاس قدرت می‌گیرد و از خدمات گوگل پلی هم پشتیبانی می‌کند.