ظرفیت گوشی آیفون ۱۳

یک وبسایت اوکراینی در گزارشی بی نظیر اطلاعات و جزئیات گوشی‌های جدید برند اپل را افشا کرده است. رویداد رسمی اپل قرار است هفته آینده برگزار شود و حالا خبرگزاری ۹۱mobiles جزئیات کامل از رنگ بندی و ظرفیت داخلی سری جدید آیفون ۱۳ را افشا کرده است. این اطلاعات درباره مدل‌های آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس است. در ادامه می‌توانید جزئیات را به تفکیک هر مدل مشاهده کنید.

آیفون ۱۳ مینی

  • رنگ بندی: مشکی، آبی، بنفش، صورتی، سفید و قرمز
  • ظرفیت داخلی: ۶۴ / ۱۲۸ گیگابایت

آیفون ۱۳

  • رنگ بندی: مشکی، آبی، بنفش، صورتی، سفید و قرمز
  • ظرفیت داخلی: ۱۲۸ / ۲۵۶ گیگابایت

آیفون ۱۳ پرو

  • رنگ بندی: مشکی، نقره‌ای، طلایی و برنز
  • ظرفیت داخلی: ۱۲۸ / ۲۵۶ گیگابایت

آیفون ۱۳ پرو مکس

  • رنگ بندی: مشکی، نقره‌ای، طلایی و برنز
  • ظرفیت داخلی: ۲۵۶ / ۵۱۲ گیگابایت

 

ظرفیت گوشی آیفون 13
ظرفیت گوشی آیفون ۱۳

اطلاعات مدل های آیفون

اطلاعات این مدل‌ها به شکل فوق در وبسایت اوکراینی منبع به نمایش درآمده است. در حالی که کنار این اطلاعات تصاویری منتسب به هیچکدام از مدل‌های گوشی جدید آیفون ۱۳ منتشر نشده است، همچنان جزئیاتی از رنگ بندی به اشتراک گذاشته شده است.

برای مثال گوشی جدید آیفون ۱۳ قرار است دو رنگ جدید صورتی در آیفون ۱۳ و ۱۳ مینی و همچنین رنگ برنز برای دو مدل گوشی جدید آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرومکس داشته باشد.

پیش از این هم شایعه شده بود که ممکن است امسال آیفون ۱۳ صورتی معرفی شود و حالا گزارش وبسایت اوکراینی آن را تایید می‌کند اما حالا همچنین می‌دانیم که دو نسخه پرو امسال در رنگ برنز هم عرضه خواهند شد.

قیمت آیفون ۱۳ پرو

قیمت گوشی آیفون ۱۳ پرو هنوز از سمت اپل مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود ایفون ۱۳ پرو قیمت بالایی داشته باشد که به محض عرضه آن، در فروشگاه ۱۹ کالا قابل خریداری است.

طراحی ایفون ۱۳پرو

همان طور که گفته شد هنوز چیزی قطعی نیست؛ اما بر اساس رندرهایی که تاکنون از این گوشی منتشر شده می‌توان گفت ایفون ۱۳ پرو همان طراحی را در بر خواهد داشت که در گوشی‌های سال قبل هم مورد استفاده قرار گرفت خب طبیعی است به این دلیل که بسیار کم اتفاق می‌افتد که آیفون جهش قابل‌توجهی را در طراحی گوشی‌های خود نسبت به سال قبل ارائه دهد. این شرکت معمولاً چند سال طول می‌کشد تا زبان طراحی خود را عوض کند.