سامسونگ به زودی از پرچمداران جدید خود رونمایی می‌کند. خانواده گلکسی اس ۲۰ قرار است به عنوان جانشین اس ۱۰ و در چند نسخه در روز ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) رسما معرفی شود. این گوشی‌ها بارها در گزارش‌ها دیده شده‌اند و تا روز معرفی هم احتمالا جزئیات بیشتری درباره‌شان به دست خواهیم آورد. از ماه گذشته تا کنون اخبار متعددی درباره گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ به بیرون درز کرده است. روز گذشته هم تصویری زنده منتسب به سه مدل آن در کنار هم افشا شد.

این تصویر ابتدا در پلتفرم اجتماعی توییتر افشا شده و پنل پشتی خانواده گلکسی اس ۲۰ را به نمایش گذاشته است. با توجه به همه گزارش‌هایی که اخیرا منتسب به این گوشی سامسونگ منتشر شده است، دیگر به طور تقریبی طراحی ظاهری آن را می‌شناسیم. بخش ماژول دوربین اصلی در این تصاویر تار شده است اما همچنان به خوبی می‌توان تشخیص داد که ابعاد در این سه متفاوت طراحی شده است.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

خانواده گوشی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ شامل سه عضو اس ۲۰، اس ۲۰ پلاس و اس ۲۰ اولترا می‌شود. سامسونگ قیمت نهایی عرضه را برای این مدل‌ها در رویداد معرفی رسما اعلام خواهد کرد. براساس شایعه‌های فعلی، گوشی گلکسی اس ۲۰ اولترا ۵G ممکن است ۱۳۰۰ دلار قیمت داشته باشد. گلکسی اس ۲۰ نسخه ۴G در بازار اروپا ۸۹۹ یورو قیمت گذاری می‌شود و نسخه ۵G آن هم احتمالا ۹۹۹ یورو قیمت خواهد داشت. گوشی گلکسی اس ۲۰ پلاس ۵G هم احتمالا ۱۰۹۹ یورو قیمت دارد. کمپانی کره‌ای سامسونگ در رویداد ۱۱ فوریه خود همچنین از نسل جدید گوشی‌های منعطف خود رونمایی خواهد کرد.