سامسونگ در ماه‌های اخیر نتوانسته است طراحی گوشی جدید منعطف خود را به نام گلکسی زد فولد ۳ چندان هم مسکوت نگه دارد. هر هفته شاهد درز کردن جزئیات بیشتری از این گوشی سامسونگ هستیم و در نتیجه همه این اخبار افشا شده مشخصات فنی و طراحی کلی این دستگاه به تدریج شکل می‌گیرد.

اما آنچه هنوز درباره‌اش مطمئن نیستیم، موقعیت تعبیه دوربین داخلی گوشی گلکسی زد فولد ۳ است. به عبارتی هنوز نمی‌دانیم که این گوشی جدید هم مانند زد فولد ۲ با دوربین داخلی درون ناچ حفره‌ای معرفی می‌شود یا با توجه به برخی گزارش‌های اخیر دوربین سلفی آن زیر نمایشگر قرار می‌گیرد.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

افشاگر معروف، Ice Universe، امروز تازه‌ترین تصاویر رندری منتسب به گوشی جدید گلکسی زد فولد ۳ را منتشر کرد. در این تصاویر به نظر می‌رسد که دوربین سلفی زیر نمایشگر تعبیه شده است.

این افشاگر معروف که سابقه خوبی در زمینه انتشار خبرهای موثق پیش از معرفی محصولات دیجیتالی دارد، قبلا هم مدعی شده بود که گوشی گلکسی زد فولد ۳ با امکان ارتباطی ۵G به تکنولوژی دوربین زیر نمایشگر مجهز می‌شود. او همچنین در جزئیات بیشتری گفته است که تکنولوژی مخصوص سامسونگ در این دوربین نوین، نرخ انتقال نوری بالاتری در مقایسه با بازار دارد.

سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
سامسونگ-گوشی-گوشی جدید_قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

گوشی ۵G سامسونگ گلکسی زد فولد ۳ قرار است ۱۱ اوت (۲۰ مرداد) معرفی شود. این گوشی جدید از تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ قدرت می‌گیرد و ۱۲ گیگابایت رم دارد. به نظر می‌رسد که سامسونگ آن را در رنگ بندی سبز، مشکی و سفید صدفی روانه بازار خواهد کرد. این گوشی سامسونگ همچنین با نمایشگر ۷٫۵۵ اینچی منعطف طراحی شده است و نمایشگر ثانویه ۶٫۲۳ اینچی دارد که نرخ تازه‌سازی در هر دوی آن‌ها خوشبختانه ۱۲۰ هرتز است. علاوه بر موارد مذکور، گلکسی زد فولد ۳ به قلم S و باتری ۴۴۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می‌شود و توان شارژ پرسرعت آن در دو حالت سیمی و بی سیم به ترتیب ۲۵ و ۱۵ وات خواهد بود.