اخیراً تصویری شبیه به رندر رسمی منتسب به گوشی جدید هوآوی به نام P40 به همراه برخی مشخصات درباره پنل نمایش آن در فضای وب منتشر شده است. توییت اصلی در این باره به نمایشگر ۶٫۵۷ اینچی فول اچ دی پلاس از نوع امولد با پشتیبانی از HDR و گاموت رنگی ۱۰۰ درصد DCI-P3 اشاره کرده است که تنها از یک گوشی سطح بالای پرچمدار انتظار می‌رود. البته همچنین حدس می‌زنیم که این گوشی یک نسخه Pro هم باشد. علاوه بر موارد مذکور، از ناچ حفره‌ای کشیده برای تعبیه دوربین سلفی دوگانه درون آن صحبت شده است.

در این تصویر رندری اطلاعات زیادی دیده نمی‌شود؛ جز اینکه هوآوی در توسعه این گوشی جدید هم با Leica همکاری کرده و البته هر دو پنل جلو و پشتی را از کناره‌ها کاملا خمیده و مدرن توسعه داده است. از طرفی هم با توجه به همین تصویر پیش رو به نظر می‌رسد که میزان خمیدگی لبه‌ها به اندازه خمیدگی در طراحی میت ۳۰ پرو نباشد و به عبارتی P40 Pro نمایشگر آبشاری نداشته باشد. علاوه بر این، در موقعیت طراحی دوربین اصلی دستگاه شاهد ضخامت بیشتری هستیم.

البته انتظار می‌رود که سری گوشی جدید P40 هوآوی در مارس سال آینده میلادی معرفی شود و هنوز برای اظهار نظر قطعی درباره آن کمی زود است. به همین خاطر انتظار می‌رود در خلال هفته‌های آینده شاهد انتشار گزارش‌ها و اطلاعات بیشتری درباره آن باشیم.