گوشی هوشمند شیائومی بلک شارک ۲ پرو فردا رسما در چین معرفی می‌شود. این گوشی در روزهای اخیر و پیش از رونمایی رسمی در پایگاه بنچمارک AnTuTu دیده و مشخصات کلیدی آن فاش شد. چند روز پیش هم برند زیرمجموعه شیائومی با انتشار تیزری تبلیغاتی تأیید کرد که گوشی بلک شارک ۲ پرو با پردازنده تازه و قدرتمند اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس از کوالکام معرفی خواهد شد. حالا در حالی که تنها یک روز دیگر تا معرفی رسمی باقی مانده، اطلاعات تکمیلی درباره رنگ بندی، میزان رم و ظرفیت حافظه داخلی این گوشی منتشر شده است.

نسخه‌های متعدد گوشی شیائومی بلک شارک ۲ پرو

بر اساس گزارش خبرگزاری MySmartPrice گوشی شیائومی بلک شارک ۲ پرو در سه نسخه با کانفیگ متفاوت معرفی می‌شود. ترکیب کانفیگ رم و حافظه داخلی در این سه نسخه ۱۲ + ۱۲۸ گیگابایت، ۱۲ + ۲۵۶ گیگابایت و ۱۲ + ۵۱۲ گیگابایت است. بدین ترتیب برخلاف بلک شارک ۲ که نسخه‌هایی با رم ۶ و ۸ گیگابایت داشت، این بار بلک شارک ۲ پرو تنها در نسخه‌هایی با ۱۲ گیگابایت رم معرفی می‌شود. از آنجا که این نسخه تازه همچنین پسوند Pro در نام خود دارد، انتظار می‌رود شیائومی مشخصات سطح بالایی را برای آن در نظر داشته باشد.

شیائومی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

خبرگزاری MySmartPrice همچنین اعلام کرده است که گوشی شیائومی بلک شارک ۲ پرو در سه نسخه به رنگ‌های مشکی، آبی و یخی روانه بازار می‌شود.

تصویر زنده فاش شده منتسب به بلک شارک ۲ پرو

همچنین یک تصویر زنده منتسب به گوشی شیائومی بلک شارک ۲ پرو فاش شده است تا نمای پنل جلوی آن را به نمایش بگذارد. از طرف دیگر متاسفانه این گوشی به نحوی در دست کاربر قرار گرفته است که نمی‌توان به طور قطع درباره طراحی ناچ یا نبود این نوع حاشیه اظهارنظر کرد. البته از آنجا که بلک شارک ۲ پنل نمایش کشیده بدون ناچ دارد، احتمالا نسخه پرو هم به پنل نمایشی با طراحی یکسان مجهز خواهد شد. در ادامه همچنین می‌توانید تصویر زنده دیگری منتسب به پنل پشتی این گوشی را مشاهده کنید که هفته گذشته در فضای وب به اشتراک گذاشته شد.

شیائومی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

هنوز ظرفیت قطعی باتری گوشی شیائومی بلک شارک ۲ پرو مشخص نیست. از طرفی هم مجوز ۳C آن ماه گذشته صادر شد و از شارژر ۲۷ واتی برای آن خبر داد. همچنین هنوز قیمت قطعی این گوشی اعلام نشده است و باید تا فردا منتظر بمانیم.